Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Kitch-uri made in SM (https://forum.4tuning.ro/195-satu/28147-kitch-uri-made-sm.html)

wasted 20-10-07 17:28

Re: Kitch-uri made in SM
 
7 Attachment(s)
Dublu GPS , unu pentru sofer si unu pentru femei blonde ;)

raul_rebelul2005 21-10-07 23:45

Re: Kitch-uri made in SM
 
dahh.....interesant,o fi aterizat si asta de undeva din cer.....

athes 21-10-07 23:54

Re: Kitch-uri made in SM
 
isi bate joc de masina........dar nah

sm 03 vsp 31-10-07 19:13

Re: Kitch-uri made in SM
 
aia albastra ii a mea shi nu ma 'impunge nici nu ma taie nimk'!!!shi i destul d sigur ptr o dacie ....zic eu!!

jason 04-11-07 18:31

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
4 Attachment(s)
tunig tuning:lol:

Ovi407 04-11-07 18:37

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ai gresit threadul?

attilaboot 04-11-07 18:41

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
HAHAHAH. Yokohama, NOS, 5zigen.......... Cred ca nici una nu se afla pe masina. Dar oricum foarte tare. Beton. Rupe totul.

Devi 08-11-07 12:33

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
nu stiu fratzilor, dar avand in vedere ca dacie... nu zic ca imi place, dar nici ca ii rau... mere. ii fain rosu cu alb...

W35T 11-11-07 18:58

Re: Kitch-uri made in SM
 
il stiu pe tipu cu asta rosie.. e din 16... n`arata chiar asa de rau... atat ca nu detine din ce scrie pe ea... by the way e folie tot ce e cu alb... facuta de mine si un prieten... dak va intereseaza ceva folie personalizata prv me...

Ovi407 11-11-07 23:00

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 1194813)
il stiu pe tipu cu asta rosie.. e din 16... n`arata chiar asa de rau... atat ca nu detine din ce scrie pe ea... by the way e folie tot ce e cu alb... facuta de mine si un prieten... dak va intereseaza ceva folie personalizata prv me...

imi infoliezi mie ceva cu autocolant?

juana_man 12-11-07 12:18

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by W35T (Post 1194813)
il stiu pe tipu cu asta rosie.. e din 16... n`arata chiar asa de rau... atat ca nu detine din ce scrie pe ea... by the way e folie tot ce e cu alb... facuta de mine si un prieten... dak va intereseaza ceva folie personalizata prv me...

folii carbon???trim un pm pls

toyoman 06-12-07 20:53

Re: Kitch-uri made in SM
 
1 Attachment(s)
...poza facuta azi in parcare la Kaufland...:shakefist

wasted 06-12-07 21:05

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1233632)
...poza facuta azi in parcare la Kaufland...:shakefist

Törán!:rolleyes2

juana_man 07-12-07 07:06

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by wasted (Post 1233656)
Törán!:rolleyes2

nu nu,te rog frumos sa scri corect ! se scrie taran :lol: :lol:

Mireltheone 07-12-07 08:37

Re: Kitch-uri made in SM
 
Quote:

Originally Posted by toyoman (Post 1233632)
...poza facuta azi in parcare la Kaufland...:shakefist

Eleronul probabil e asa de mare deoarece masina circula cu viteze exagerat de mari si trebuie....:lol:


All times are GMT +2. The time now is 19:06.

- Copyright 2026 4Tuning