Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   interior oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/27808-interior-oltcit.html)

vali-tgm 16-12-06 19:30

Re: interior oltcit
 
dar nu stie nimeni mai exact ce a patit saraca fata cu masina ? prob de fam sau che ? parca trebuia sa ii vina masina straina sau ceva. poate vb prostii corectati-ma

e_Max 16-12-06 22:57

Re: interior oltcit
 
pai navem cum sa te corectam fiindca nici noi nu stim carei treaba

DR.ZOZO 16-12-06 23:28

Re: interior oltcit
 
un interior facut cu gust,de mine personal, ceva asemanator ptr viitoarea masinuta a domnisoarei.ptr ca e asa de dulce:)
am orice nuata de piele.roz, cameleon, vede fluorescent,mov,alb perlat,gri perlat,rosu ferari,etc.

DR.ZOZO 16-12-06 23:29

Re: interior oltcit
 
nu ma lasa sa pun poze,ce se intampla?

ReLLaXX 16-12-06 23:37

Re: interior oltcit
 
O fi o problema mica cu forumul. Cine stie... Incearca si tu putin mai tarziu. Aparent nu e nimic, dar se mai intampla.

Magos 17-12-06 23:00

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by vali-tgm (Post 663664)
dar nu stie nimeni mai exact ce a patit saraca fata cu masina ? prob de fam sau che ? parca trebuia sa ii vina masina straina sau ceva. poate vb prostii corectati-ma


deci... 1. probleme de familie, da! :( din pacate, sangele tot apa se face! ;)
2. masina straina... da , dar anul viitor, si nu stiu exact cand, oricum e top de lista!! am nevoie de miscare, nu? :-S
3. o sa imi cumpar din nou un cit, sa vad cu ce raman dupa sarbatori... mai din stanga mai din dreapta... o iesi ceva... :)) =))

oricum, va multumesc mult baieti, si imi place sa vad ca sunteti uniti! ;)

dr zozo, merci mult... poate vb! ;)

Ja_Rule 18-12-06 13:15

Re: interior oltcit
 
mi`ar sta bine si mie cu niste gri perlat :) cat pt magos .. un roz, un cameleon cred ca i s`ar potrivi

Magos 18-12-06 14:23

Re: interior oltcit
 
:P pai... poate... roz n am mai vazut, dar ar fi unic :D :D : D

Magos 18-12-06 17:04

Re: interior oltcit
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 665717)
:P pai... poate... roz n am mai vazut, dar ar fi unic :D :D : D

chiar ma gandeam, cum ar fi un citar roooz??? :)
si bine tunarit... :D

vali-tgm 18-12-06 17:23

Re: interior oltcit
 
eu ma gandesc cum ar arata un oltcit roz la interior asa pufos si afara tot un roz misto..... si u la volan :-P . in fine. sper sa primesti alt oltcitar desi cred ca ala era deosebit de bun. asa l-am vazut eu in poze.

Magos 18-12-06 18:17

Re: interior oltcit
 
pai de primit... n'am de unde
o sa strang bani sa imi iau altul...

Acc3l3ratoR 18-12-06 22:39

Re: interior oltcit
 
:arrow: Uite in bacau a existat un oltcit Roz.....Era super...(era stock dar super..)
stiu si pe proprietar...
dar din pacate e intrat un bou in el si l-a facut praf...:cry:

DR.ZOZO 18-12-06 22:40

Re: interior oltcit
 
4 Attachment(s)
poate amu o sa mearga:)
iti faci si yu o idee draguto

geani29 18-12-06 22:42

Re: interior oltcit
 
Pai mai e inca unul roz in Bacau. Adi, tu stii al cui e si e si functional. Singura problema ar fi ca e RM.

Magos 18-12-06 23:09

Re: interior oltcit
 
:P o sa caut un TRS... da, or fi ele roz... dar cate sunt modificate?? :D


All times are GMT +2. The time now is 01:13.

- Copyright 2026 4Tuning