![]() |
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
esti binevenit, poate asa iti mai trec nervii pe noi :)
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
stai linishtit k mi-a trecut::)))
|
Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
mai degraba marea problema ar fi c facem noi cu tuningurile cu noul cod rutier...k astia deja m-au oprit shi m-au intrebat de omologari???nu mi-au dat mai mult de o saptamana sa ma pun la punct....voi nu avetzi probleme????
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:45. |
- Copyright 2026 4Tuning