![]() |
Re: Machete in lucru - pro street remus
A iesit foarte fain! Imi plac mult jantele si garda la sol joasa. Felicitari, inca un tuning foarte reusit! ;)
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
foarte foarte foarte frumoasa Manta, imi place super mult!
|
Re: Machete in lucru - pro street remus
:shock:
te rog fa-ti thread la "machetele mele" sunt prea cool sa stea ascunse aici la modificari... |
| All times are GMT +2. The time now is 22:22. |
- Copyright 2026 4Tuning