Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania? (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/26531-potrivita-masina-strazile-romania.html)

eMH 19-12-08 12:52

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
zicea cineva mai sus de tucson,ca daca se strica ti se rupe.
un tucson e ~10.000 sh,deci nu e chiar cea mai ieftina masina,nici cel mai ieftin suv.
eu zic aro,sau lada niva...

criss_cars 19-12-08 15:22

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Cel mai potrivit e Jeepul ala folosit in Primul razboi modial nici nu consuma asa mult era si ieftin si e de vis pentru ulitele din Romania

M I V E C 19-12-08 15:28

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
1 Attachment(s)
eu is de parere ca......................ar face fata, si la pret este chiar accesibila

eMH 19-12-08 16:27

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Jeep-ul Willy intr-adevar,dar acum is incredibil de rare,si nu prea ai cum sa gasesti !
Asta a lu' mivec este accesibila din c*r...e accesibila o toyota hilux stock,da' aia se vede ca are ceva modificari !
Eu raman la ideea cu Lada Niva / ARO :D

Evoluzione 23-12-08 14:55

Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
 
Eu zic ca Mercedes Benz GL500 e cea mai potrivita :D


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning