![]() |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
zicea cineva mai sus de tucson,ca daca se strica ti se rupe.
un tucson e ~10.000 sh,deci nu e chiar cea mai ieftina masina,nici cel mai ieftin suv. eu zic aro,sau lada niva... |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Cel mai potrivit e Jeepul ala folosit in Primul razboi modial nici nu consuma asa mult era si ieftin si e de vis pentru ulitele din Romania
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
1 Attachment(s)
eu is de parere ca......................ar face fata, si la pret este chiar accesibila
|
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Jeep-ul Willy intr-adevar,dar acum is incredibil de rare,si nu prea ai cum sa gasesti !
Asta a lu' mivec este accesibila din c*r...e accesibila o toyota hilux stock,da' aia se vede ca are ceva modificari ! Eu raman la ideea cu Lada Niva / ARO :D |
Re: Care e cea mai potrivita masina pentru strazile din Romania?
Eu zic ca Mercedes Benz GL500 e cea mai potrivita :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning