Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Oltcit Trs (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/25945-oltcit-trs.html)

B-14-BYE 23-11-06 16:27

Re: Oltcit Trs
 
ehe.. negrul.. este un negru special.. preparat in laborator.. intaritor. lac tot deja amestecate. o sa iasa super lucios. lac italian Slem .. sa vedeti si metalizatu cum o sa iasa.. perlat. a 3-a mana se da numai blend. adica numai sclipici. ce e cu berea aia ? nu am auzit eu bine ?:D pe 3 dec acum e ziua mea. vreau s-o intind pe la munte.

e_Max 23-11-06 16:48

Re: Oltcit Trs
 
fasso tu ai tot oltcit sau masina din poza e a ta

Magos 24-11-06 17:24

Re: Oltcit Trs
 
Quote:

Originally Posted by doarr4u17 (Post 634158)
pe 3 dec acum e ziua mea. vreau s-o intind pe la munte.

Inseamna ca dai de baut!! :> ;)

B-14-BYE 24-11-06 17:26

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
da.. dau de baut. maine o vopseste !!

e_Max 24-11-06 17:31

Re: Oltcit Trs
 
slem nam auzit de el

e_Max 24-11-06 17:32

Re: Oltcit Trs
 
o fi bun nd eceva ma refer sa reziste sis sasi pastreze luciu in timp

vali-tgm 25-11-06 18:42

Re: Oltcit Trs
 
parca trebuia sa fie vopsita.... pictures ????:D

e_Max 25-11-06 18:52

Re: Oltcit Trs
 
e rabdare pune el poze

vali-tgm 25-11-06 19:58

Re: Oltcit Trs
 
nu dar sunt nerabdator sa vad 2 tone paintjob pe oltcit cu negru si albastru...:D ma intelegeti voi :D

B-14-BYE 25-11-06 21:45

Re: Oltcit Trs
 
am vopsit azi negrul. luni se da albastrul. poate fac poze maine. nu promit.

NightClubRacer 25-11-06 22:49

Re: Oltcit Trs
 
imi place cum vrei sa il faci, o sa arate super. Bafta in continuare si deabia astept sa vad produsul final. ;)

Dumitru Cristian 26-11-06 12:47

Re: Oltcit Trs
 
super adevarat!8) de unde ai luat spoileru fata, spate si pragurile ca sunt bestiale:oops: si cat costa?:D

B-14-BYE 26-11-06 13:02

Re: Oltcit Trs
 
pragurile sunt 1.5mil noi. comandate din craiova. de la fiber plast. sau fibercom.. nush exact ce firma era.ca le-a comandat un prieten. spoileru de fatza.. l-am luat d la un prieten din buc.. 1mil fara plasa. dar nu nou. si spoileru spate.. d la cineva.. 2mil. o sa pun poze cu ele montate. vopsite.. maine vopseste partea de albastru. si caut disperat !
2 gume 175 50 r13 :(

Laure2fast 26-11-06 13:19

Re: Oltcit Trs
 
cine vrea sa comande praguri dealea sa imi dea PM si ii dau eu un link ..

B-14-BYE 26-11-06 16:24

Re: Oltcit Trs
 
2 Attachment(s)
mi-am tras toba de inox.. la fel ca pe dacia !


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning