![]() |
Re: Oltcit Trs
ehe.. negrul.. este un negru special.. preparat in laborator.. intaritor. lac tot deja amestecate. o sa iasa super lucios. lac italian Slem .. sa vedeti si metalizatu cum o sa iasa.. perlat. a 3-a mana se da numai blend. adica numai sclipici. ce e cu berea aia ? nu am auzit eu bine ?:D pe 3 dec acum e ziua mea. vreau s-o intind pe la munte.
|
Re: Oltcit Trs
fasso tu ai tot oltcit sau masina din poza e a ta
|
Re: Oltcit Trs
Quote:
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
da.. dau de baut. maine o vopseste !!
|
Re: Oltcit Trs
slem nam auzit de el
|
Re: Oltcit Trs
o fi bun nd eceva ma refer sa reziste sis sasi pastreze luciu in timp
|
Re: Oltcit Trs
parca trebuia sa fie vopsita.... pictures ????:D
|
Re: Oltcit Trs
e rabdare pune el poze
|
Re: Oltcit Trs
nu dar sunt nerabdator sa vad 2 tone paintjob pe oltcit cu negru si albastru...:D ma intelegeti voi :D
|
Re: Oltcit Trs
am vopsit azi negrul. luni se da albastrul. poate fac poze maine. nu promit.
|
Re: Oltcit Trs
imi place cum vrei sa il faci, o sa arate super. Bafta in continuare si deabia astept sa vad produsul final. ;)
|
Re: Oltcit Trs
super adevarat!8) de unde ai luat spoileru fata, spate si pragurile ca sunt bestiale:oops: si cat costa?:D
|
Re: Oltcit Trs
pragurile sunt 1.5mil noi. comandate din craiova. de la fiber plast. sau fibercom.. nush exact ce firma era.ca le-a comandat un prieten. spoileru de fatza.. l-am luat d la un prieten din buc.. 1mil fara plasa. dar nu nou. si spoileru spate.. d la cineva.. 2mil. o sa pun poze cu ele montate. vopsite.. maine vopseste partea de albastru. si caut disperat !
2 gume 175 50 r13 :( |
Re: Oltcit Trs
cine vrea sa comande praguri dealea sa imi dea PM si ii dau eu un link ..
|
Re: Oltcit Trs
2 Attachment(s)
mi-am tras toba de inox.. la fel ca pe dacia !
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning