Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

BAGYKID 09-03-07 11:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
DECI :
-ramane pe deseara la farfurie ?

sa stiu si eu cum ma imbrac ?

AAlpine1 09-03-07 13:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by BAGYKID (Post 789179)
DECI :
-ramane pe deseara la farfurie ?

sa stiu si eu cum ma imbrac ?

ca de plaja :))))))))))))))))))))))))))

BAGYKID 09-03-07 17:56

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
gata am slipul , ne "vedem " prin ochelarii de soare

gabitu2007 12-03-07 22:30

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
abea astept sa iau permisu sa vin si eu cu dacia mea (sper sa mi-l dea pana viner ) daca nu sa schimbat programu de intalnire

BAGYKID 13-03-07 14:27

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
11 Attachment(s)
o parte - 09.03.2007

BAGYKID 13-03-07 14:29

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
12 Attachment(s)
restul - 09.03.2007

B 53 BAN 13-03-07 16:55

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
auzi bai asta, eu ti-am pozat tie gaurile de pe a ta? nu te prind eu, jar mananci!

p.s, mama ce bine mi se vad xenoanele

Hyena 14-03-07 09:15

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Sunt masini dragute, da chiar nu aveti si voi un aparat foto mai bun ca de fiecare data faceti poze dastea cu telefonu de nu se intelege aproape nimic :|

gabitu2007 14-03-07 22:46

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
va intalniti si sambata ?

B-83-DAC 14-03-07 22:57

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
nu doar vinerea...sambata dormim :)

AAlpine1 15-03-07 12:38

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ei se intalnesc mai tot timpul dar vinerea e oficial ........ fac spirale, tine guru o predica.....

B-83-DAC 15-03-07 12:58

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
mihnea nu vi si tu sa ti o mica predica?sa facem spirala mai mare sa il facem pe guru fericit :))

AAlpine1 15-03-07 16:04

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ba eu vin numai sa nu fie frig afara ca nu ma inteleg cu acaretul .......
data trecuta am venit dar undercover cu cotineata lu mama si am spart gasca, l-am furat pe guru......

fiderzen 15-03-07 16:10

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
vin si eu vinerea asta,sa facem spirala mai mare :D:))

B-83-DAC 15-03-07 16:19

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
asa asa :))....oricum vinerea trecuta am plecat inainte sa vi tu ca muream de frig


All times are GMT +2. The time now is 10:45.

- Copyright 2026 4Tuning