![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
DECI :
-ramane pe deseara la farfurie ? sa stiu si eu cum ma imbrac ? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
gata am slipul , ne "vedem " prin ochelarii de soare
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
abea astept sa iau permisu sa vin si eu cu dacia mea (sper sa mi-l dea pana viner ) daca nu sa schimbat programu de intalnire
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
11 Attachment(s)
o parte - 09.03.2007
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
12 Attachment(s)
restul - 09.03.2007
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
auzi bai asta, eu ti-am pozat tie gaurile de pe a ta? nu te prind eu, jar mananci!
p.s, mama ce bine mi se vad xenoanele |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Sunt masini dragute, da chiar nu aveti si voi un aparat foto mai bun ca de fiecare data faceti poze dastea cu telefonu de nu se intelege aproape nimic :|
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
va intalniti si sambata ?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
nu doar vinerea...sambata dormim :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ei se intalnesc mai tot timpul dar vinerea e oficial ........ fac spirale, tine guru o predica.....
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
mihnea nu vi si tu sa ti o mica predica?sa facem spirala mai mare sa il facem pe guru fericit :))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ba eu vin numai sa nu fie frig afara ca nu ma inteleg cu acaretul .......
data trecuta am venit dar undercover cu cotineata lu mama si am spart gasca, l-am furat pe guru...... |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
vin si eu vinerea asta,sa facem spirala mai mare :D:))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
asa asa :))....oricum vinerea trecuta am plecat inainte sa vi tu ca muream de frig
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:45. |
- Copyright 2026 4Tuning