Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

crysty.bobok 09-03-12 15:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by figo_jr2008 (Post 4922256)
Salut.Mai ai modelul care l ai pus pe prima pagina cu un fel de piele in romburi?

Aia este căptușeală matlasată, se pune sub materialul de tapițat!

GL91ANB 10-03-12 18:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut!
M-ar interesa material modelul acesta : https://forum.4tuning.ro/attachment.p...9&d=1303914167
Dar vreau ca in loc de galben sa fie rosu.Deci rosu predominant + dungile negre.Daca ai asa ceva astept un PM.Multumesc! :-)

crysty.bobok 29-03-12 11:39

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
Anunț valabil, suma minimă pentru comandă este de 50 lei!

Astazi a plecat īncă un colet la vālcea !

Dr.Dre 29-03-12 18:14

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4955548)
Anunț valabil, suma minimă pentru comandă este de 50 lei!

Astazi a plecat īncă un colet la vālcea !

Abia astept sa vina coletul :D.Multumesc inca o data.recomand ;)

cristi_timidu 02-04-12 05:03

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
ceva in varianta rosu-negru sau rosu-alb, gasim?

doua poze exemplificative

crysty.bobok 02-04-12 23:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristi_timidu (Post 4961468)
ceva in varianta rosu-negru sau rosu-alb, gasim?

doua poze exemplificative

Doar așa deocamdată!

Dr Dre are monstre, poți lua legătura cu el să īți faci o idee, dacă ești interesat anunță-mă, cred că ajung zilele astea īn vālcea!

fan3xxl 06-04-12 19:14

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4963292)
Doar așa deocamdată!

Dr Dre are monstre, poți lua legătura cu el să īți faci o idee, dacă ești interesat anunță-mă, cred că ajung zilele astea īn vālcea!

ai ajuns prin valcea? :D da un semn cand vii daca nu ai fost deja, ma intereseaza si pe mine asa ceva: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1321297814 o sa masor cat imi trebuie ca am mult de facut.

pokemonu` 17-04-12 14:46

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
Salut combinatie de rosu + negru ai , ar rezista pe o sa moto ? Am vazut ca arata destul de interesant .

crysty.bobok 17-04-12 17:12

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by pokemonu` (Post 4984656)
Salut combinatie de rosu + negru ai , ar rezista pe o sa moto ? Am vazut ca arata destul de interesant .

Negru + rosu nu am, doar modelele de pe pagina anterioară, cel mai apropiat de ce vrei tu este cel de mai sus!

pokemonu` 17-04-12 22:06

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Crezi ca o sa mai aduci si alte modele , ca oricum nu e graba pentru mine pot sa astept , adusesei unu pe turcoaz frumos daca ai gasi modelul ala pe rosu ar fi perfect .

crysty.bobok 17-04-12 22:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by pokemonu` (Post 4985504)
Crezi ca o sa mai aduci si alte modele , ca oricum nu e graba pentru mine pot sa astept , adusesei unu pe turcoaz frumos daca ai gasi modelul ala pe rosu ar fi perfect .

Īmi pare rău dar alte modele nu o să aduc prea curānd!

SSteFan 21-04-12 00:17

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
ai cumva un material in culorile acestea? sau stii de unde pot face rost?
mersi

crysty.bobok 21-04-12 10:24

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by SSteFan (Post 4990825)
ai cumva un material in culorile acestea? sau stii de unde pot face rost?
mersi

Momentan, doar modelele de pe pagina anterioară, dacă mai primesc ceva o să apară aici!

ovidiu89 27-04-12 21:52

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut cristi, ceva negru simplu ai? ma intereseaza pentru stalpi si poate mai incolo plafon

crysty.bobok 27-04-12 22:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by ovidiu89 (Post 5000975)
Salut cristi, ceva negru simplu ai? ma intereseaza pentru stalpi si poate mai incolo plafon

Nu am, īmi pare rău, am căutat dar nu am găsit nimic!


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning