Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii KIA (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia.html)
-   -   Kia (https://forum.4tuning.ro/594-discutii-kia/25199-kia.html)

JohnnyX 26-01-09 20:08

Re: Kia
 
Sunt curios ce fatza face "Pejosistu`" cand un conducator de kia "frustrat" trece pe langa el si constata cu stupoare ca nu o poate ajunge doar daca cel "cu calculatorul in mana" franeaza.... Si poate ca incercand sa faca acest efort supraomenenesc ii mai si cade partea electrica de la "Pejos" (lucru foarte des intalnit la leu...) astfel incat se va face o rocada intre expresiile fetzelor....

eMH 26-01-09 23:23

Re: Kia
 
Sunt jmecheri dom'le,au frantuzoaice :)
Eu am mai multe masini,printre care si o Kia,pe care Peugeot nu o sa o ajunga in urmatorii 3-4 ani din pc de vedere al luxului.
Am o Kia Sorento,care e de departe mai luxoasa decat care 607/407/307/206/107/alte alea vreti voi :)
Nu imi fac probleme...


P.S.: Asa sunt unii... Au dat de bani (cica),isi cumpara masina cu ~1.000 E mai scumpa,pt nimic (diferenta de pret este fictiva,nu are o baza clara) si cred ca au masini "bengoase"

Skyppy 27-01-09 07:40

Re: Kia
 
Sambata 31.01.09 - intalnire clubkia la Poarta 1, ora 15.00

eMH 27-01-09 12:05

Re: Kia
 
Cand ne intalnim si prin Ploiesti ? :D

ionut.popescu 27-01-09 12:41

Re: Kia
 
Sambata, 31.01.2009, intalnire Club Kia Romania la Craiova...

ionut.popescu 27-01-09 12:44

Re: Kia
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 2013752)
P.S.: Asa sunt unii... Au dat de bani (cica),isi cumpara masina cu ~1.000 E mai scumpa,pt nimic (diferenta de pret este fictiva,nu are o baza clara) si cred ca au masini "bengoase"

Ma bucura faptul ca mai sunt si oameni cu capul pe umeri si discuta in cunostinta de cauza. Sunt persoane care au achizitionat Kia Ceed si au dat ~18.000 euro. Nu isi permiteau Pejos?

RD-Woo 27-01-09 13:40

Re: Kia
 
Un singur lucru adaug!
Kia, impreuna cu Hyundai, sunt marci care fabrica modele de masini (c'eed, pro_cee'd, i30, etc..)
in cea mai moderna fabrica auto din Europa!!
cati dintre concurenti nu ar vrea sa detina o astfel de uzina la standarde
de super calitate..!!

clawmvp 27-01-09 23:09

Re: Kia
 
mai stie cineva vreo grila pentru pro ceed in afara de cea de la ath ?

sau daca se poate face custom pe undeva?

Lecca 28-01-09 06:39

Re: Kia
 
momentan nu, cei din service si dealeri nu stiu nemic... pt ca am avut accidentul am zis ca poate poate imi pun bara spate sport la pro, sau tot kitul xr, dar nimic pe nicaieri momentan...

clawmvp 31-01-09 22:51

Re: Kia
 
Lecca have a look :

http://www.coastadeest.ro/detalii_bo...?idprodus=1537

(preluat de pe clubkiaromania)

Lecca 01-02-09 09:00

Re: Kia
 
HOOOOOOOOOOOLYYY SHIIITTTTTT!!!!!! :shock::shock::D:D8)8):lol:

eMH 01-02-09 12:29

Re: Kia
 
Frumos...
Pt Kia Sorento 3.3 de 241 de cai,unde gasesc un soft...ceva ??
Cam la ce bani ??

norbi_bidi 05-02-09 22:37

Re: Kia
 
3 Attachment(s)
sa va arat si masina mea (a-l tatalui meu).
Kia Cee'd SW (sport wagon), motor 1,4 benzina 109cp...
scuzati ca masina e murdara in poze dar momentan nu am altele... (masina este deja inmatriculata, in poze are numere rosii)

JohnnyX 05-02-09 22:46

Re: Kia
 
S`o folositi sanatos atat tu cat si tatal tau !

norbi_bidi 05-02-09 22:56

Re: Kia
 
Quote:

Originally Posted by JohnnyX (Post 2041906)
S`o folositi sanatos atat tu cat si tatal tau !

Eu mai am putin pana sa o folosesc dar multumesc oricum...
Sa stiti ca tati e foarte multumit. Nu regreta ca a cumparat aceasta masina desi eu ii tot spuneam sa cumpere motor mai mare (macar 1,6) acum nu regret ca a luat 1,4 :D


All times are GMT +2. The time now is 06:32.

- Copyright 2026 4Tuning