Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

F_L_R 07-03-07 09:12

Re: Membri noi
 
-Un nou Ursake la No Speed !! Wellcome !!!!!

MARI_NSL 07-03-07 10:44

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by JohnyXxx (Post 785264)
sal 2 all si eu sunt nou pe aici :D am bagat cateva poze cu ursanu meu enjoy.

sall. frumos ursu ...bun venit in n s l ... am vazut aseara masina aseara pe la capat pe la 32 ... la petrom alexandriei ..... stai cumva pe acolo prin cartier ;):lol: :lol: :oops:

criss_cars 07-03-07 12:49

Re: Membri noi
 
super tare ursuletu ce ai pus pe el?

GolfuletzS 07-03-07 15:11

Re: Membri noi
 
sal jhon.... te asteptam sambata la bila ora 9 ;)

ce motor are? 2.0?

MARI_NSL 07-03-07 17:28

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 786062)
sal jhon.... te asteptam sambata la bila ora 9 ;)

ce motor are? 2.0?

golf saptamana asta nu a zis florica ca ne vedem vineri la 9 ...ca sambata la curse .......:oops: :lol: :lol: ..sau dupa ce veniti e iar intalnire ..:lol:

GolfuletzS 07-03-07 17:33

Re: Membri noi
 
pei cursa s`a anulat.....

MARI_NSL 07-03-07 18:42

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 786296)
pei cursa s`a anulat.....

aha ok .. ms ca mi-ai spus .. deci ne vedem sambata ;):oops: :lol: :lol: 8) :-) :D :shock:

cristy_4speed 08-03-07 03:11

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 786296)
pei cursa s`a anulat.....

Golf-ulet am inteles ca s-au reprogramat pe 17 stii ceva ...scuze de off topic!

JohnyXxx 10-03-07 02:12

Re: Membri noi
 
smbata la 9 se stie abea astept. mersi baieti o sa va dau detalii la fatza locului.

JohnyXxx 10-03-07 02:26

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by mari4speed (Post 785667)
sall. frumos ursu ...bun venit in n s l ... am vazut aseara masina aseara pe la capat pe la 32 ... la petrom alexandriei ..... stai cumva pe acolo prin cartier ;):lol: :lol: :oops:


nu mari eu stau in ferentari da am dus un preten acasa oricum circul des pe acolo deci o sa ma auzi inainte sa ma vezi :D

GolfuletzS 11-03-07 01:55

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
cateva poze cu membri "noi" :D

o mazda MPS .... foarte grava... :D si 2 bmw`uri

bodyspeed 11-03-07 07:43

Re: Membri noi
 
dap .... tari .. bun venit .. la bord :D

MARI_NSL 11-03-07 15:03

Re: Membri noi
 
4 Attachment(s)
de acu nu o sa mai vedeti renaultu 5 pe la intalniri .... pentru ca la vandut ... dar venim cu ceva nou .. un cielo .. pe care cred ca uni dintr-e voi il stiti .. fosta masina . a lui cosmin_nsl (craiova );)

bodyspeed 11-03-07 15:34

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by mari4speed (Post 792152)
de acu nu o sa mai vedeti renaultu 5 pe la intalniri .... pentru ca la vandut ... dar venim cu ceva nou .. un cielo .. pe care cred ca uni dintr-e voi il stiti .. fosta masina . a lui cosmin_nsl (craiova );)

dap il stim...
sa ai grija de el...e un cielo.. de cielo ;)

Pitu 11-03-07 18:35

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by mari4speed (Post 792152)
de acu nu o sa mai vedeti renaultu 5 pe la intalniri .... pentru ca la vandut ... dar venim cu ceva nou .. un cielo .. pe care cred ca uni dintr-e voi il stiti .. fosta masina . a lui cosmin_nsl (craiova );)

este nexia daca nu ma insel , fuge mai bine ca cielo:)


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning