![]() |
Re: Membri noi
-Un nou Ursake la No Speed !! Wellcome !!!!!
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
super tare ursuletu ce ai pus pe el?
|
Re: Membri noi
sal jhon.... te asteptam sambata la bila ora 9 ;)
ce motor are? 2.0? |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
pei cursa s`a anulat.....
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
smbata la 9 se stie abea astept. mersi baieti o sa va dau detalii la fatza locului.
|
Re: Membri noi
Quote:
nu mari eu stau in ferentari da am dus un preten acasa oricum circul des pe acolo deci o sa ma auzi inainte sa ma vezi :D |
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
cateva poze cu membri "noi" :D
o mazda MPS .... foarte grava... :D si 2 bmw`uri |
Re: Membri noi
dap .... tari .. bun venit .. la bord :D
|
Re: Membri noi
4 Attachment(s)
de acu nu o sa mai vedeti renaultu 5 pe la intalniri .... pentru ca la vandut ... dar venim cu ceva nou .. un cielo .. pe care cred ca uni dintr-e voi il stiti .. fosta masina . a lui cosmin_nsl (craiova );)
|
Re: Membri noi
Quote:
sa ai grija de el...e un cielo.. de cielo ;) |
Re: Membri noi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning