Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - My e36 TM (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/243003-e36-my-e36-tm.html)

laurentiu_tim 24-03-11 22:57

Re: E36 - My e36 TM
 
azi i-am cumparat si bandourile in sfarsit...maine le pun sus cu fratele caius pentru ca o treaba buna nu se face fara el ar trebui sunat si ADF conform piramidei :lol:... :lol:

ovidiu89 24-03-11 23:00

Re: E36 - My e36 TM
 
Nebunie cat poate sa fie de joasa masina. Am vazut-o asta seara in complex si arata foarte bine si se aude la fel de bine

laurentiu_tim 24-03-11 23:22

Re: E36 - My e36 TM
 
ink nu e joasa cum vreau ...dar o sa fie....:D

are doar o finala dar e f ok....nu trebuie mai mult...ms de urari:Dla fel si tie

Caius TM 27-03-11 22:38

Re: E36 - My e36 TM
 
3 Attachment(s)
hop cu 3 poze...

banuiesc ca urmeaza un polish la jante...

ovidiu89 27-03-11 22:39

Re: E36 - My e36 TM
 
si niste capace:D

laurentiu_tim 28-03-11 10:35

Re: E36 - My e36 TM
 
danke brother caius :lol:

capacele s-au pus dupa poze cum s-au scos si ochii de pisica...sambata trebuia sa vopsesc si bandourile prelungirea fata si difuzoru spate in negru dar mio fugit vopsitoru in lumee asa ca le facem azi daca totu decurge conform planului :-)

mutzu 28-03-11 21:08

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by laurentiu_tim (Post 4206055)
danke brother caius :lol:

capacele s-au pus dupa poze cum s-au scos si ochii de pisica...sambata trebuia sa vopsesc si bandourile prelungirea fata si difuzoru spate in negru dar mio fugit vopsitoru in lumee asa ca le facem azi daca totu decurge conform planului :-)

Parcă începe să arate a maşina.
Păcat de emblemele alea.. :(

eqilibruee 29-03-11 18:28

Re: E36 - My e36 TM
 
ce suspensie ai pe ea?

Caius TM 30-03-11 07:01

Re: E36 - My e36 TM
 
.... sport!

mutzu 30-03-11 09:27

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4211714)
.... sport!

Hahaha :)))

eqilibruee 30-03-11 11:29

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4211714)
.... sport!

ghips matza ta era coborata la maxim... are ceva daca nu mai sunt reglajele pe spate?

Caius TM 30-03-11 17:27

Re: E36 - My e36 TM
 
n'are ma nimic .. numa sa lasi cauciucu ala sa stea fix arcu...
si sa nu fie prea lasata de cur si botu sa fie in aer...
vezi si tu... pune ochiu de subler in actiune.

laurentiu_tim 31-03-11 11:03

Re: E36 - My e36 TM
 
Quote:

Originally Posted by eqilibruee (Post 4210219)
ce suspensie ai pe ea?


are ceva koni reglabila nu e coborata la maxim...scoate-i reglaju de pe spate linistit ramane doar arcu cu amortizoru si sta blana jos numa vezi cum faci cu fata :D
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4211714)
.... sport!


tip-top mini sport! :lol:
Quote:

Originally Posted by mutzu (Post 4212046)
Hahaha :)))


dute la 8.5 j tau :lol::lol::lol:

GTII 08-04-11 11:15

Re: E36 - My e36 TM
 
arata demential pisica....am vazut-o si eu in ghiroda .....bafta in continuare cu ea :)

bogdan.t 08-04-11 16:25

Re: E36 - My e36 TM
 
arata foarte bine masina si culoarea e, nu stiu cum sa ii zic :D e superba!!! jantele ai de gand sa le lasi astea ?

vladigrec


All times are GMT +2. The time now is 04:40.

- Copyright 2026 4Tuning