![]() |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
legat de soft....iar e treaba daca l-ai facut tu... ce pot sa zic...ne vedem pe strazi...;)....cand va incepe sezonul de ||.....:D |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Am un e30 2.8 193 cp fara soft tobe etc daca vrei ne putem incerca masinile ...doar suntem consateni :D...
ps: legat la rzc ce m3 a batut ? |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
sa vina proprietarul acelui 2.8 sa zica ce m3 a batut ca de pe margine ce de masini poti sa bati nici nu iti vine sa crezi. am vazut si eu o cursa intre acel 328 si un m3 cabrio care in loc de a-4-a a dat a-2-a de era sa plece de pe sosea. |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
si eu eram prezent la cursa:)...
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Hai la 2.8 Baietiiiiiiiii ! am eu 2.8 24v cu tot pt e30 , asa, faceti reclama la 2.8 :twisted:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
iulian da si mie un pm cu threadul creat de medelin ca sunt tare curios de ce este asa de laudat.nu zic ca n-ar avea cu ce da sunt curios:D.ms
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
In cunostiinta de cauza cel mai bun timp al lui RZC cronometrat a fost 14.2 cu slickuri pe masina.Se intampla din cate stiu la Tulcea vara trecuta,unde si eu am fost prezent.
Best Time la mine a fost 14.12sec incaltat cu slickuri tot in aceeasi zi la Tulcea. |
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
Quote:
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
eu nu cred ca a batut nici un m3 ..si vb de 3.0 nici de cum 3.2 ;)
|
Re: bmw e30 325i - masina pt pasiune...
iulian iarta-ma ca fac off topic:ma poate ajuta cineva cu threadul mom-ului albastru?ms si iulian ce sa zic despre masini.ce am zis si pana acum....superbe
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:42. |
- Copyright 2026 4Tuning