Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

RazvanMRG 24-03-11 23:30

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut. nu e chiar in mintile ei masina da sper sa-si revina(multa galagie).

Bondellu 25-03-11 22:55

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi dupa amiaza copou VRE, in seara asta copou MNZ si MRG podu ros :)

Victor VRE 26-03-11 13:50

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Da, ti-am vazut si eu masina :D

salutare :-P

JusT_SaY_BoBo 26-03-11 15:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut razvanMRG vizavi de belvedere ne-am intalnit pe trecerea de pietoni,ma uitam la masina:lol:
ps.arata foarte bine stopurile rosii8)

RazvanMRG 26-03-11 18:32

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ms frumos. folie rosie-50 de lei.

Bondellu 26-03-11 21:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by Victor VRE (Post 4201564)
Da, ti-am vazut si eu masina :D

salutare :-P

Eu coboram "pe jos" spre universitate ca era cald afara si am trecut pe langa tine cand faceai dreapta de pe dr vicol sa urci spre capat.salutari, frumoasa masina.

Victor VRE 27-03-11 01:56

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
multumesc frumos :oops:

florin_nms 28-03-11 11:04

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by MihaiCsl (Post 4148258)
Ne abonam, nu fi egoist, mergem acolo sa ii facem gaura :D

Va astept.

IS19CIP 30-03-11 19:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi vazut pe CRYS la rond agronomie a trecut pe langa mine :twisted::twisted: urmatoarea tura iti dispar farurile:twisted::twisted::twisted::twisted::arrow :

2slow4u 30-03-11 21:31

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Bogdan_is astazi pe la medicina....frumoasa basca :)))

Bogdan.IS 30-03-11 21:49

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Merci merci :))). Frumoasa foc masina :-P

CRyS` 31-03-11 07:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by IS19CIP (Post 4213505)
Azi vazut pe CRYS la rond agronomie a trecut pe langa mine :twisted::twisted: urmatoarea tura iti dispar farurile:twisted::twisted::twisted::twisted::arrow :

Imi pare rau, ma jur, sa moara Ana Blandiana :lol:, nu te-am vazut! Trebuia sa sari si tu in fata masinii! (am discuri si placute noi)

IS19CIP 31-03-11 14:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 4214723)
Imi pare rau, ma jur, sa moara Ana Blandiana :lol:, nu te-am vazut! Trebuia sa sari si tu in fata masinii! (am discuri si placute noi)

De ce nu am sarit poate iti spargeam un far :cry::cry::cry:

JusT_SaY_BoBo 31-03-11 17:17

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
vazut ieri in parcare kaufland alexandru 5-arul auriu zwt parca
si pe crys de vreo 2-3 ori prin nicolina,podu rosu:lol:

2slow4u 31-03-11 21:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Azi: BMA, SSE, Cirinel si MRG


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning