![]() |
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
sper sa il cumpar si eu...cred ca ar da bine ca sofer de mafioti |
Re: Machete si... soferii lor
Super soferul de limuzina.Tot stau si ma uit pe la figurine.Parca-mi vine si mie sa iau cateva ...:lol:
|
Re: Machete si... soferii lor
2 Attachment(s)
Astazi am fost invitat la o intalnire a unor modele BMW adevarate. Atmosfera ok, personaje incantate sa profite de ultimele zile frumoase ca sa isi scoata muschii mecanici la aer. Cateva poze, iar evenimentul mai pe larg aici
Attachment 2192188 Attachment 2192189 P.S.: Cateva persoane care treceau prin zona se uitau cam lung...sa fie oare din cauza numelor putin stranii ale soferilor, Jerry si Ozakick sau din cauza culorii nebune a CSL-ului?:?: |
Re: Machete si... soferii lor
Ce tare-i poza in care stau langa M3-ul cu capota deschisa.Parca ar discuta despre cine stie ce detaliu tehnic.Foarte inspirate pozele.Totusi, as fi ales figurine mai mature langa clasice ca astea, nu niste pusti...:yes:
|
Re: Machete si... soferii lor
Man, prin alte lumi pustii conduc cu stil...
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
super sedinta foto cu figurantii astia...iar culoarea de pe Bmw....
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
te astept cu foto noi! |
Re: Machete si... soferii lor
foarte frumoasa sesiunea foto insa, am mai spus o, seria asta de figurine nu ma atrage nicicum...imi par asa, prea pesonaje de desen animat japonez...no offence!;)
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
Re: Machete si... soferii lor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning