Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

2010 19-10-11 21:37

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4656708)
8) !!!

am vazut asta pe ebay parca dupa care nu am mai gasit link ul...il vreau si eu...

steaua23 19-10-11 21:45

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4656773)
am vazut asta pe ebay parca dupa care nu am mai gasit link ul...il vreau si eu...

Pai la tine m-am gandit cand l-am pozat. Nu cred ca e asa rar. E produs de motorhead, dar arata destul de bine :)

2010 19-10-11 21:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4656801)
Pai la tine m-am gandit cand l-am pozat. Nu cred ca e asa rar. E produs de motorhead, dar arata destul de bine :)

mersik!
sper sa il cumpar si eu...cred ca ar da bine ca sofer de mafioti

FED express 20-10-11 08:47

Re: Machete si... soferii lor
 
Super soferul de limuzina.Tot stau si ma uit pe la figurine.Parca-mi vine si mie sa iau cateva ...:lol:

model collector 20-10-11 13:29

Re: Machete si... soferii lor
 
2 Attachment(s)
Astazi am fost invitat la o intalnire a unor modele BMW adevarate. Atmosfera ok, personaje incantate sa profite de ultimele zile frumoase ca sa isi scoata muschii mecanici la aer. Cateva poze, iar evenimentul mai pe larg aici

Attachment 2192188

Attachment 2192189

P.S.: Cateva persoane care treceau prin zona se uitau cam lung...sa fie oare din cauza numelor putin stranii ale soferilor, Jerry si Ozakick sau din cauza culorii nebune a CSL-ului?:?:

FED express 20-10-11 14:22

Re: Machete si... soferii lor
 
Ce tare-i poza in care stau langa M3-ul cu capota deschisa.Parca ar discuta despre cine stie ce detaliu tehnic.Foarte inspirate pozele.Totusi, as fi ales figurine mai mature langa clasice ca astea, nu niste pusti...:yes:

model collector 20-10-11 15:27

Re: Machete si... soferii lor
 
Man, prin alte lumi pustii conduc cu stil...

steaua23 20-10-11 17:35

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4658129)
Man, prin alte lumi pustii conduc cu stil...

Foarte tare sesiunea foto. Figurinele alea arata genial :)

model collector 20-10-11 17:52

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4658362)
Foarte tare sesiunea foto. Figurinele alea arata genial :)

Stai ca acum m-au contactat altii pentru maine. Sper sa nu ploua....platesc bine astia, la ora, de asta mi-ar parea rau.

2010 20-10-11 20:15

Re: Machete si... soferii lor
 
super sedinta foto cu figurantii astia...iar culoarea de pe Bmw....

model collector 20-10-11 20:18

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4658755)
super sedinta foto cu figurantii astia...iar culoarea de pe Bmw....

Am zis, se uita lumea cam ciudat, cred ca de la culoare sau de la freza aluia :lol:

2010 20-10-11 20:19

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4658764)
Am zis, se uita lumea cam ciudat, cred ca de la culoare sau de la freza aluia :lol:

de la amandoua..
te astept cu foto noi!

CIPONE 20-10-11 20:46

Re: Machete si... soferii lor
 
foarte frumoasa sesiunea foto insa, am mai spus o, seria asta de figurine nu ma atrage nicicum...imi par asa, prea pesonaje de desen animat japonez...no offence!;)

model collector 20-10-11 21:00

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4658859)
foarte frumoasa sesiunea foto insa, am mai spus o, seria asta de figurine nu ma atrage nicicum...imi par asa, prea pesonaje de desen animat japonez...no offence!;)

Pai asta si sunt, personaje Manga. Lasa ca incerc cu gagicile poate alea iti plac mai mult :lol:

2010 20-10-11 21:10

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4658907)
Pai asta si sunt, personaje Manga. Lasa ca incerc cu gagicile poate alea iti plac mai mult :lol:

sunt subtiri in talie si cu bustul mare???


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning