![]() |
De abia ashtept sa vad cine cashtiga! :) sau poate si un filmuletz...
ce zicetzi? :) |
Parca thread-ul asta era facut pt provocari la legale... :?
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
Suntetzi fantastici ...:) intalnitzi-va zilele astea si vedeti care e treaba ! Hai ca ma dau eu cu tine bishop pana te intalnesti cu Dan ;) ca suntem la aceeasi clasa
|
Stii care e ideea... k vb toata lumea total aiurea... eu vedeam discutai incheiata cateva posturi mai sus unde am zis ca Golful Galben acuma ma face !!Si ii voi onora provocarea, toata lumea care ma stie poate confirma ca nu fug de linute...
|
Re:
Quote:
|
nu fugi de liniute, fugi la liniute :D
|
Bishop ! eu nu ma bagam in discutia asta , daca nu s-ar fi vb acu cateva zile despre asta de cativa baieti de la 4ss ... era si golf galben acolo ... si astfel a fost discutia .. eu nu am treaba cu ce a fost ... eu spun ce se vorbeste in oras.... deci nu ma bagati pe mine ca initiator de discutii ... inca nu am un motor care sa imi permita sa ma iau cu masini ca ale voastre ... poate pe viitor voi lansa eu aceasta provocare , in numele meu ... gata !
|
Nu stiu c s-a vb... dar nu cred sa fi fost vreunul nebun sa afirme k in momentul de fata il fac pe golf galben.
Pe tine te stiu sev si esti de treaba... nu ma refeream la tine ca pornesti discutii :). Vroiam doar sa fie limpede ce am zis mai sus. Oricum o sa aiba loc \"Evenimentul\" :) |
ok
ms bucur ca nu e nimeni suparat si astept sa ne mai vdm p la victoriei ... nu in competitie , ci la cate o discutie .. ca a fost cam gol in ultimul timp pe acolo ... |
Je se recupereaza de vineri si sambata cand m-a prins o maaareee raceala... dar cu siguranta voi fi prezent pe acolo la sf saptamanii.. dak nu chiar mai devreme...
|
Intamplarea face ca am fost de fata la discutia asta!
Eu am spus ca inaite de modificari VR6 batea Golful IV si ca acum Serban ia bataie de la el! Ce mare chestie? nu mai inteleg nimik! Daca la voi nu ajung doar vorbele vom vedea si faptele! |
Sa-l pune pe Golf Galben sa revina la modificarile initiale si apoi iar la astea.. sa se vada :P... Haideti mah nu mai fiti carcotasi... dak recunosc si eu.. ce rost mai au atatea discutii... Mai bine LET'S PARTY!! :D :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:39. |
- Copyright 2026 4Tuning