Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

andy_wpo 10-05-07 22:42

Re: B 64 M V P
 
rezista stai linistit.eu iam facut acuma un an si inca ii ok.singurul bai ii ca din rosu ala aprins sa facut un rosu mai inchis da tot ii mai bine ca ruginiturile alea de dinainte.

B-64-MVP 11-05-07 05:27

Re: B 64 M V P
 
sa fie si la mine atunci la fel :D......

B-64-MVP 15-05-07 05:30

Re: B 64 M V P
 
gata i-a venit vremea o duc la revizia obligatorie.....

B-64-MVP 04-06-07 19:27

B 64 M V P
 
:arrow: :arrow: new mufer tip mai mare si mai bling bling.......poze soon 4 u..... :!: :!:

Cristi_XP 07-06-07 02:15

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 890890)
si iata si pozele promise mai sus :arrow: :arrow: :arrow: .....

ce curate erau jantele!!! :))

B-64-MVP 07-06-07 05:39

Re: B 64 M V P
 
dau bine cand sunt curate nu cristi :D??? :P

Cristi_XP 07-06-07 19:27

Re: B 64 M V P
 
zici ca erau noi !!! :))

B-64-MVP 19-06-07 21:15

B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
:arrow: :arrow: la padure cu MVP-ul....:!: :!: :!:

B-11-AYG 19-06-07 21:39

Re: B 64 M V P
 
daca erai cu un oltcit ramaneai acolo:lol: dar nici o grija veneam eu, sa te trag dar tot cu un oltcit :lol:

B-64-MVP 25-06-07 04:11

Re: B 64 M V P
 
dap asa e, dar asta are putin forma de amfibie :P

sharkky 26-06-07 21:23

Re: B 64 M V P
 
Imi place cum arata masina. Tot ce ai facut la ea ai facut cu bun gust. Felicitarile mele si tine-o tot asa & fara incindente!

B-64-MVP 28-06-07 20:04

B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by sharkky (Post 968233)
Imi place cum arata masina. Tot ce ai facut la ea ai facut cu bun gust. Felicitarile mele si tine-o tot asa & fara incindente!

multumesc mr. sharkky :D :!: :!: :!:

B-61-KYS 29-06-07 10:35

Re: B 64 M V P
 
Ti-ai facut-o beleaaaaa! ;) Apropo..ce ti-ai facut la ea?? ca nu se prea vede nimik!

B-64-MVP 30-06-07 03:50

Re: B 64 M V P
 
pai ce sa-mi fac la ea, doar ce se vede, mai nimik, niste mici retushuri......de mare efekt ;).........

B-61-KYS 02-07-07 12:24

Re: B 64 M V P
 
daca tu zici.... ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:09.

- Copyright 2026 4Tuning