![]() |
Va rog sa terminati
Nu stiu pana la urma care este scopul vizitei sau postu-rile pe care le face Raluca,dar nu ma intereseaza parea si nici opinia ei,asa ca fiecare persoana are drept la exprimare dar nu suntem la razboi vad ca deja sa ajuns la amenintari,la mistouri si asa mai departe....Va rog frumos fara cearta pe forum si fara mistouri,macar voi da-ti dovada de diplomatie si maturitate in fata unei persoane care nu are ce face si posteaza aiureli!Multumesc
|
Re: Va rog sa terminati
Quote:
|
Re: Va rog sa terminati
[QUOTE=raluca321;3893899]cui pe cui se scoate...eu doar m.am exprimat si voi ati explodat,diplomatie am si sti asta...nu intotdeauna o sa va laude oameni,ca nu are cum...cu mistouri nu am inceput eu,poate o sa urcati poate o sa stagnati dar pentru asta luptati.va!nu cred ca prin ce am zis am deranjat pe cineva sau am facut ceva![/Q
Mai fata cum sa nu incepi tu cu mistourile cand zici "o frecati aiurea"? E misto, e lipsa de respect si un vocabular deee:rolleyes2 ... numai diplomatie nu e asta... da bine ti`ai spus punctul de vedere, ai observat ca nimanui nu`i pasa...asa ca shhhttt ca sperii pestii... P.S.: capacitate, teste nationale...tot clasa a 8 a este, adica nivelul intelectului tau...o seara buna iti doresc!! |
re: Danger Toys Club
Ati anuntat mai demult o deschidere oficiala a clubului in club The Gate..
S-a tinut?? Se mai tine ?? Multumesc anticipat. |
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
invitatia mea cred ca s-a pierdut :rolleyes2
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
.........
10 Attachment(s)
Terminati cu scandalul va rog frumos , poze mai noi cu masinutza mea:P
|
re: Danger Toys Club
Imi plac farurile :P, ai suspensie sport?Apropo...m-am dat si eu pe tigra :D
|
re: Danger Toys Club
imi vreau si eu pozele:X:oops:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
Quote:
Poate la anu:D Bafta ! |
re: Danger Toys Club
Salut
Apropo , imi vreau si eu pozele "B-112-PIS" Cu cine iau si eu legatura? |
re: Danger Toys Club
Quote:
Iar armand este un prieten si cand nu are ce face posteaza si el ,este cunoscator de cauza atat el si cat si presedintele de la Fanatik |
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:21. |
- Copyright 2026 4Tuning