Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Danger Toys Club (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/220610-danger-toys-club.html)

B138ALX 13-12-10 14:25

Va rog sa terminati
 
Nu stiu pana la urma care este scopul vizitei sau postu-rile pe care le face Raluca,dar nu ma intereseaza parea si nici opinia ei,asa ca fiecare persoana are drept la exprimare dar nu suntem la razboi vad ca deja sa ajuns la amenintari,la mistouri si asa mai departe....Va rog frumos fara cearta pe forum si fara mistouri,macar voi da-ti dovada de diplomatie si maturitate in fata unei persoane care nu are ce face si posteaza aiureli!Multumesc

raluca321 13-12-10 14:34

Re: Va rog sa terminati
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3893879)
Nu stiu pana la urma care este scopul vizitei sau postu-rile pe care le face Raluca,dar nu ma intereseaza parea si nici opinia ei,asa ca fiecare persoana are drept la exprimare dar nu suntem la razboi vad ca deja sa ajuns la amenintari,la mistouri si asa mai departe....Va rog frumos fara cearta pe forum si fara mistouri,macar voi da-ti dovada de diplomatie si maturitate in fata unei persoane care nu are ce face si posteaza aiureli!Multumesc

cui pe cui se scoate...eu doar m.am exprimat si voi ati explodat,diplomatie am si sti asta...nu intotdeauna o sa va laude oameni,ca nu are cum...cu mistouri nu am inceput eu,poate o sa urcati poate o sa stagnati dar pentru asta luptati.va!nu cred ca prin ce am zis am deranjat pe cineva sau am facut ceva!

hate2loveyou 13-12-10 18:48

Re: Va rog sa terminati
 
[QUOTE=raluca321;3893899]cui pe cui se scoate...eu doar m.am exprimat si voi ati explodat,diplomatie am si sti asta...nu intotdeauna o sa va laude oameni,ca nu are cum...cu mistouri nu am inceput eu,poate o sa urcati poate o sa stagnati dar pentru asta luptati.va!nu cred ca prin ce am zis am deranjat pe cineva sau am facut ceva![/Q

Mai fata cum sa nu incepi tu cu mistourile cand zici "o frecati aiurea"? E misto, e lipsa de respect si un vocabular deee:rolleyes2 ... numai diplomatie nu e asta... da bine ti`ai spus punctul de vedere, ai observat ca nimanui nu`i pasa...asa ca shhhttt ca sperii pestii... P.S.: capacitate, teste nationale...tot clasa a 8 a este, adica nivelul intelectului tau...o seara buna iti doresc!!

kimi 13-12-10 18:58

re: Danger Toys Club
 
Ati anuntat mai demult o deschidere oficiala a clubului in club The Gate..

S-a tinut?? Se mai tine ??

Multumesc anticipat.

B138ALX 13-12-10 22:13

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3894716)
Ati anuntat mai demult o deschidere oficiala a clubului in club The Gate..

S-a tinut?? Se mai tine ??

Multumesc anticipat.

Din pacate Kimi au fost foarte putine persoane care si-au anuntat prezenta si nu am putut acoperi nr minim de persoane cerute de managerul clubul si a trebuit sa amanam acest eveniment!!!

armand24 13-12-10 23:19

re: Danger Toys Club
 
invitatia mea cred ca s-a pierdut :rolleyes2

B138ALX 13-12-10 23:24

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by armand24 (Post 3895686)
invitatia mea cred ca s-a pierdut :rolleyes2

Pierdut?Hmm..!Trebuia invitatie personalizata??

b717alx 14-12-10 01:43

.........
 
10 Attachment(s)
Terminati cu scandalul va rog frumos , poze mai noi cu masinutza mea:P

NXdev 14-12-10 08:20

re: Danger Toys Club
 
Imi plac farurile :P, ai suspensie sport?Apropo...m-am dat si eu pe tigra :D

All4Speed 14-12-10 08:26

re: Danger Toys Club
 
imi vreau si eu pozele:X:oops:

kimi 14-12-10 08:29

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3895444)
Din pacate Kimi au fost foarte putine persoane care si-au anuntat prezenta si nu am putut acoperi nr minim de persoane cerute de managerul clubul si a trebuit sa amanam acest eveniment!!!

Pai nu a fost ceva foarte clar si toata lumea a asteptat detalii..

Quote:

Originally Posted by B138ALX (Post 3895697)
Pierdut?Hmm..!Trebuia invitatie personalizata??

NU trebuia invitatie personalizata..Trebuia sa dati cate 10-15 invitatii (fluturasi) la fiecare club care vroiati voi sa vina;)

Poate la anu:D

Bafta !

mysku 14-12-10 08:45

re: Danger Toys Club
 
Salut
Apropo , imi vreau si eu pozele "B-112-PIS"
Cu cine iau si eu legatura?

B138ALX 14-12-10 15:11

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3896062)
Pai nu a fost ceva foarte clar si toata lumea a asteptat detalii..



NU trebuia invitatie personalizata..Trebuia sa dati cate 10-15 invitatii (fluturasi) la fiecare club care vroiati voi sa vina;)

Poate la anu:D

Bafta !

Kimi s-au dat nr de tel la care am asteptat confirmarea fiercare persoane sau presedinte de club!
Iar armand este un prieten si cand nu are ce face posteaza si el ,este cunoscator de cauza atat el si cat si presedintele de la Fanatik

B138ALX 14-12-10 15:13

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by mysku (Post 3896090)
Salut
Apropo , imi vreau si eu pozele "B-112-PIS"
Cu cine iau si eu legatura?

PIS am vb cu MLM(fratitu)si a vb si alex cu el i-am dat si site-ul unde sunt pozele cat si CD-ul care va intra in posesia lui astazi!

B138ALX 14-12-10 15:15

re: Danger Toys Club
 
Quote:

Originally Posted by All4Speed (Post 3896052)
imi vreau si eu pozele:X:oops:

In locul tau imi erea rusine sa postez asa ceva,cum poti sa urli ca vrei pozele atata timp cat sti pe ce nr ne gasesti pe toti cat si id-ul de mess...........:(


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning