Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

Gyo*TDS 21-11-10 04:59

Re: E30 - CT-87-GMA
 
cum se numeste culoarea?8)

LuciE36 21-11-10 22:28

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Gyo*TDS (Post 3830031)
cum se numeste culoarea?8)

culoarea este dupa scoda rs..am luat codul

B-99-SAA 22-11-10 12:15

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Se cere sedinta foto profi... 8)

LuciE36 22-11-10 16:44

Re: E30 - CT-87-GMA
 
maine ii fac poze o spal putin...ca sa murdarit...nu prea am avut timp de poze...

mrlonca 22-11-10 18:45

Re: E30 - CT-87-GMA
 
salutare si felicitari pt reusita,bara spate m tech 1 nu cred ca o sa gasesti deoarece am cautat si eu f mult timp si nu am gasit

LuciE36 22-11-10 22:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
naspa atunci...tre sa ma duc pe la baietzi care fac din fibra poate oi gasi pe la iei

LuciE36 23-11-10 15:10

Re: E30 - CT-87-GMA
 
4 Attachment(s)
cam asa arata masina echipata

iMAGiNE 23-11-10 15:15

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza.
Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz.
LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere.
bafta in continuare cu proiectul!

LuciE36 23-11-10 15:27

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 3837084)
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza.
Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz.
LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere.
bafta in continuare cu proiectul!


dap stiu ce mai trebuie...dar uosr usor...toate odata nu se pot face...:)

crime1 23-11-10 15:46

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3837068)
cam asa arata masina echipata

Impresionant cum a iesit, imi place mult. Tu ti-ai facut si rugina cand ai vopsito ca am omis acest lucru ? Si ce faruri ai ?

LuciE36 23-11-10 16:37

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 3837084)
Arata bine, insa pragurile sunt cam SF. (gusturile nu se discuta)
Ii lipseste un shadowline si buza de pe fatza.
Sa fie tipla, cauta-ti si chedere calumea pentru luneta/parbriz.
LE: Mergeau un eleron de iS, niste stopuri smoked si niste distantiere.
bafta in continuare cu proiectul!

Quote:

Originally Posted by crime1 (Post 3837167)
Impresionant cum a iesit, imi place mult. Tu ti-ai facut si rugina cand ai vopsito ca am omis acest lucru ? Si ce faruri ai ?

da am mai facut si eu cate ceva... ptr ca era facut de fostul proprietar..
farurile sunt facute...

Splinter 23-11-10 18:34

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Superb... foarte bine a iesit... tine-o tot asa ca ai gusturi bune si nu te lua dupa nimeni orice ar zice... Bv... imi pare bine ca esti constantean de-al meu

LuciE36 23-11-10 19:08

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Splinter (Post 3837718)
Superb... foarte bine a iesit... tine-o tot asa ca ai gusturi bune si nu te lua dupa nimeni orice ar zice... Bv... imi pare bine ca esti constantean de-al meu

ms mult

NightClubRacer 23-11-10 19:15

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3837068)
cam asa arata masina echipata

e bestiala :D arata super! bravos!!! ;)

plictisit 23-11-10 19:17

Re: E30 - CT-87-GMA
 
a iesit foarte bine, felicitari ! :D


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning