![]() |
Re: Nissan 200SX S14 Project
mazda shinari!!!
deosebita:rolleyes2 |
Re: Nissan 200SX S14 Project
10 Attachment(s)
update de poze ...
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
galeria de evacuare este cumva tomei expreme?
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Manifold ul nu este Tomei este ND Custom.
Axele cu came si internele motorul sunt Tomei in schimb. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Quote:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
10 Attachment(s)
Merci Florin si te astept sa o si vezi :)
Poze cu starea actuala a masinii + poze de la Iasi de la etapa de drift. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Progreseaza proiectul frumos tare, congratz !
Off : Daca ai ceva poze si cu S13 negru XSW .. trimite-mi un PM, m-am apucat de strans :) Multa bafta, Octav |
Re: Nissan 200SX S14 Project
3 Attachment(s)
Update ...
Oglinzile sunt gata :D Octav nu prea am facut poze ca era frig dar am sa caut si daca am cu masina ta iti trimit. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
:shock:
aceasta va fi si culoarea masinii? |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Cam da.Este s o poza informativa la inceputul thread-ului.
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Da aia va fi culoarea masinii cum am stabilit inca de anul trecut.
Codul culorii este TV2 (BaysideBlue) si a fost doar pe GTR R34 pusa. Din acest motiv in mixul necesar prepararii vopselei este un pigment mai putin folosit si nu am avut decat foarte putin cat sa vopsim grila fata si oglinzile urmand ca luni sa soseasca cantitatea necesara vopsirii integrale. |
Re: Nissan 200SX S14 Project
Quote:
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
4 Attachment(s)
Its painted now :)
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
arata foarte bine, ce nuanta de albastru este ?
|
Re: Nissan 200SX S14 Project
Codul culorii este TV2 (BaysideBlue) si a fost pusa doar pe GTR R34.
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:58. |
- Copyright 2026 4Tuning