![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
crysty.bobok ...e46-le oricum o sa fie un mic ghiocel... ma apuc acuma de el si iasa la primavara.. :lol:
Bmwaldo orice... CaZu multumesc la fel!! |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
a venit in sfarsit grila de la sprituitoare oem m3... :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Spor la treaba!
Pune-i oglinzi de M cat mai repede :) |
re: E46 - TM 77 EEE
mai am multe pana la oglinzi .. :D o sa vina si alea ...
maine urc bara spate m3 cu difusoru csl ... si o pregatesc pt. evacuare. |
re: E46 - TM 77 EEE
Ia ma ce difusor csl zici tu acolo , chiar sunt curios
|
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
cam asa ii ...
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
Hai sus cu el. |
re: E46 - TM 77 EEE
hehe , maine ma duc sa imi iau si eu
|
re: E46 - TM 77 EEE
eeee in sfarsit se mai misca ceva.:D
|
re: E46 - TM 77 EEE
tot timpul misca ceva... mai pe ascuns sau nu:):):)
|
re: E46 - TM 77 EEE
da da ... incepem treaba ca vine primavara si ghiocelu asta mic tre sa iasa pe strada :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Ce faina e poza cu E46-le rosu si plecarea. Foarte tare.
Nici a ta nu e mai prejos :-P. |
re: E46 - TM 77 EEE
2 Attachment(s)
mai e mult pana ajunge ca ala rosu ...
am montat bara de m3 .. iasa cam 2 degete pe lateral... nu-i stres. urmeaza evacuarea... scuze pt. claritate .... |
| All times are GMT +2. The time now is 09:32. |
- Copyright 2026 4Tuning