Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 30-12-10 08:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
crysty.bobok ...e46-le oricum o sa fie un mic ghiocel... ma apuc acuma de el si iasa la primavara.. :lol:

Bmwaldo orice...

CaZu multumesc la fel!!

Caius TM 10-01-11 09:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
a venit in sfarsit grila de la sprituitoare oem m3... :D

squid 10-01-11 09:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
Spor la treaba!
Pune-i oglinzi de M cat mai repede :)

Caius TM 10-01-11 09:57

re: E46 - TM 77 EEE
 
mai am multe pana la oglinzi .. :D o sa vina si alea ...

maine urc bara spate m3 cu difusoru csl ... si o pregatesc pt. evacuare.

Gelu_GGG 10-01-11 12:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ia ma ce difusor csl zici tu acolo , chiar sunt curios

Caius TM 10-01-11 16:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
cam asa ii ...

pwr_bz 10-01-11 16:53

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3972097)
cam asa ii ...

Nu ai gusturile rele.
Hai sus cu el.

Gelu_GGG 10-01-11 16:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
hehe , maine ma duc sa imi iau si eu

kox_24 10-01-11 17:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
eeee in sfarsit se mai misca ceva.:D

Maniak22 10-01-11 17:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
tot timpul misca ceva... mai pe ascuns sau nu:):):)

Caius TM 10-01-11 18:10

re: E46 - TM 77 EEE
 
da da ... incepem treaba ca vine primavara si ghiocelu asta mic tre sa iasa pe strada :D

Bmwaldo 10-01-11 18:51

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3972401)
da da ... incepem treaba ca vine primavara si ghiocelu asta mic tre sa iasa pe strada :D

mersi ursulet, esti scump rau :))

RoByNeT 10-01-11 21:55

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3972097)
cam asa ii ...

Ii supieeeer :)) Salutari la TM :))

RacerJunior 11-01-11 18:12

re: E46 - TM 77 EEE
 
Ce faina e poza cu E46-le rosu si plecarea. Foarte tare.

Nici a ta nu e mai prejos :-P.

Caius TM 11-01-11 22:40

re: E46 - TM 77 EEE
 
2 Attachment(s)
mai e mult pana ajunge ca ala rosu ...


am montat bara de m3 .. iasa cam 2 degete pe lateral... nu-i stres. urmeaza evacuarea...
scuze pt. claritate ....


All times are GMT +2. The time now is 09:32.

- Copyright 2026 4Tuning