Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   my tuning r5 (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/212343-my-tuning-r5.html)

fazekasnfs 16-01-11 14:38

Re: my tuning r5
 
razvy_91 Re: da ce ai gandit?? nu poti sa citesi?? am scris ca e un project numa!

razvy_91 16-01-11 18:00

Re: my tuning r5
 
Imi pare rau ca nu stiu sa citesc ... Pentru mine project inseamna cand te apuci de ceva cu adevarat , nu photoshop . Oricum eu zic sa o faci asa . O sa fi cel mai tare !!!! :joy:

fazekasnfs 16-01-11 19:25

Re: my tuning r5
 
...ok

chiper 17-01-11 22:43

Re: my tuning r5
 
daca as fi gabor ti-as lua si certificatul de nastere:)) devine din ce in ce mai scary masina asta..no offence....

AnduGTR 18-01-11 10:25

Re: my tuning r5
 
OH MY GOD!:lemon: Daca ar avea masina ta o arma, cred ca te-ar impusca la ce i-ai facut...:shock:
Nu o chinui cu panaramele alea de bari...sunt mult prea exagerate pentru un R5.

vasi_bmw89 18-01-11 12:02

Re: my tuning r5
 
sa inchida cineva threadul...in numele bunului simt/gust!

fazekasnfs 20-01-11 14:59

Re: my tuning r5
 
2 Attachment(s)
pragurile mai trebe sa modific putin ca prea lunga si trebe sa vopsesc sa fie faina

LUCI BV 89 WRC 20-01-11 21:58

Re: my tuning r5
 
ia uite radeati de masina mea nu vedeti ca piesele TUNING fac alt om fericit !!!!

EMILGHINEA78 20-01-11 22:45

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by LUCI BV 89 WRC (Post 4005671)
ia uite radeati de masina mea nu vedeti ca piesele TUNING fac alt om fericit !!!!

Fratee asta nu e TUNING.......masina asta este o rusine pentru RENO 5.......stergeti porcaria asta de masina de aici......

vlad_strumph 21-01-11 00:17

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by fazekasnfs (Post 4004327)
pragurile mai trebe sa modific putin ca prea lunga si trebe sa vopsesc sa fie faina

Da frate,asa da...bravo...daca vrei am niste capace cu spinnere ,ti le dau gratis,caci imi place ca esti pasionat si chiar ai gust...apropo,de unde ai luat pragurile alea ca de 2 ani imi caut asa ceva si nu gasesc decat panarame...

faustino 21-01-11 07:31

Re: my tuning r5
 
Din cate vad eu, sunt praguri de Dacia, model GTI,tuning by Vy-tan, o raritate in zilele noastre...
Tre sa tai la dimensiunea exacta a masinii, si sa imbraci frumos cu chit pe urma, la colturi, sa iasa bistosh...

vasi_bmw89 21-01-11 10:58

Re: my tuning r5
 
Quote:

Originally Posted by EMILGHINEA78 (Post 4005799)
Fratee asta nu e TUNING.......masina asta este o rusine pentru RENO 5.......stergeti porcaria asta de masina de aici......

de aceeasi parere!!!sa stearga cineva gunoiu' asta de aici

szoke_sz 21-01-11 11:14

Re: my tuning r5
 
mai ai poze?

andishors 22-01-11 12:20

Re: my tuning r5
 
frate, mai bine ii dai foc, si ea si noi am fi mai fericiti. decat sa iti bati joc de ea in halul ala. daca ai impresia ca esti destept si noi suntem prea prosti pentru tine, macar nu ne mai arata cum iti "aranjezi" tu masina, noi nu stim ce e ala bun gust...:evil::evil::evil::evil:

nicswanted 24-01-11 21:59

Re: my tuning r5
 
ce sa zic baiatu e miop. am si eu un r5 gtx 1.8 monopunct. si am o pompa de injectie de mio papa cam 15% merge dar as vrea si una cu care sa pape mai putin. aveti idee cum gasesc una second-hand. ca noua e cam scumpa:rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 18:36.

- Copyright 2026 4Tuning