Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   BMW tuning (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning.html)
-   -   M3-uri ft tari ! (https://forum.4tuning.ro/138-bmw-tuning/20878-m3-uri-ft-tari.html)

WHUDAFXUP 05-01-07 00:11

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 685271)
din fericire fiecare cu gustul lui,...
iar gustul meu ar fi mai degraba asta:

Attachment 196801

:rolleyes2

Nu e vorba de gust Dan, e vorba de faptul ca tu ai spus ca acea masina nu are nimica pe/in ea. Crede-ma cand iti spun ca in acea masina sunt mai multi bani decat costa masina mea si a ta impreuna :lol: Iar tot ce vezi pe/in ea e "custom made" si unicat. Masina are primul supercharger facut in USA (Active Autowerke), numar de serie 1.

PS: e CSL adevarat sau are doar emblema CSL ;)

dan_m3 05-01-07 00:21

Re: M3-uri ft tari !
 
este un CSL adevarat si are si genti adevarate;):)

:rolleyes2

WHUDAFXUP 05-01-07 00:52

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by dan_m3 (Post 685372)
este un CSL adevarat si are si genti adevarate;):)

:rolleyes2

Vad jantele, Work. Pune si niste poze cu interiorul, daca si asa te-ai apucat sa ne arati exteriorul.

Bulbucan 05-01-07 01:35

Re: M3-uri ft tari !
 
ceva M3 de vanzare pana-n 20 de mii de euro n-are nimeni pe aici?

BeBiKa 05-01-07 09:38

Re: M3-uri ft tari !
 
masina a putut fi vazut in nr 4 al revistei 4Tuning,dak tu,c3-mad,ai vazut`o p WCC...eu ma imbrac in sirena si fac poze cu toata plaja. ;)

sKija 17-01-07 15:20

Re: M3-uri ft tari !
 
3 Attachment(s)
poze mai mii nu pt. sa puneti ;)

Skillzu 17-01-07 16:41

Re: M3-uri ft tari !
 
scrie frate klumea....

daca te referi..la faptul k sunt poze mici.....si tu ai pus niste poze de zici k sutn pt avatar....

ar fi o treaba sa se puna numai poze MARI si FOARTE MARI.....calitatea conteaza.... ;)

xizor 22-01-07 20:04

Re: M3-uri ft tari !
 
10 Attachment(s)
2 dintre cele mai tari E46 (non M)

MARI_NSL 22-01-07 20:30

Re: M3-uri ft tari !
 
adevarate . dar mai mult imi place cel negru, mai agresiv

EvLSant0S 24-01-07 21:42

Re: M3-uri ft tari !
 
1 Attachment(s)
si un m3 de la noi dpmdv foarte tare.. :)

Bulbucan 25-01-07 20:08

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S (Post 713921)
si un m3 de la noi dpmdv foarte tare.. :)

dap e adevarat... mai ales ca-i negru... culoarea mea preferata! :)

marin_m_alex 26-02-07 23:13

sal
 
un alt filmuletz cu BMW m3 cu chit turbo!750 de cai la motor si 600 de cai la roata

Alex_55 04-03-07 01:44

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bulbucan (Post 715447)
dap e adevarat... mai ales ca-i negru... culoarea mea preferata! :)

nu este negru :P

Bulbucan 06-03-07 17:55

Re: M3-uri ft tari !
 
cum sa nu fie negru mai... nu mai vad eu bine ? :))

Alex_55 06-03-07 19:48

Re: M3-uri ft tari !
 
Quote:

Originally Posted by Bulbucan (Post 784397)
cum sa nu fie negru mai... nu mai vad eu bine ? :))

asa pare dar nu prea este :P


All times are GMT +2. The time now is 11:35.

- Copyright 2026 4Tuning