Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010 (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/203978-drag-race-tg-secuiesc-29-august-2010-a.html)

jakal 03-09-10 00:29

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by unu' (Post 3630482)
gata am urcat filmu pe youtube: https://www.youtube.com/watch?v=9mm75qAlp6E

minutul 6.45 cea mai reusita cursa a mea....vs 4x4 pe ploaie.......:lol::lol:

DONU' 03-09-10 00:37

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by jakal (Post 3630505)
minutul 6.45 cea mai reusita cursa a mea....vs 4x4 pe ploaie.......:lol::lol:


La 2:47 si eu eram fortza ca m-am dat pe uscat si la 5:27 sunt cu barca pe lac... :lol:

gaju 08-09-10 02:22

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
filmul oficial :

https://www.youtube.com/watch?v=GEkBUrVps8g

j
akal ???????????? vii sau nu la Tulcea............

julaikos 08-09-10 08:01

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
frumos filmul!

cea mai tare faza plecarea lu donu data pe Fast forward :lol:

jakal 08-09-10 09:15

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by gaju (Post 3642482)
filmul oficial :

https://www.youtube.com/watch?v=GEkBUrVps8g

j
akal ???????????? vii sau nu la Tulcea............

as veni cu cea mai mare placere dar nu fac fata financiar......:cry::cry:
nu gasesc oameni sa tina la benzina si nu pot tine singur atatia bani...

sint bugetar si "traim bine".......:sad:

DONU' 08-09-10 09:49

Re: Drag Race - Tg. Secuiesc - 29 august 2010
 
Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 3642638)
frumos filmul!

cea mai tare faza plecarea lu donu data pe Fast forward :lol:

Nu e data pe rapid. Asa pleaca ursul meu. :lol:
Glumesc! :-P


All times are GMT +2. The time now is 12:38.

- Copyright 2026 4Tuning