![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
ON: parerea mea, fa-o de design, ca oricum performante in Ro n-ai unde, n-ai strazi, n-ai circuit n-ai nimic, macar hai sa o faci de-si rupe lumea gatu dupa ea pe strada. :) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
ESS sa fie.... poate sa imbine 2 lucruri...si sa arate...dar sa si poata...nu?? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
sper ca nu vorbesti serios ca atunci chiar ai probleme ;) de ce vb urat de tara ta? p.s. romania are marele avantaj ca se poate pleca din ea fara doar si poate asa ca replicile cu romania e de kk nu isi au locul aici... pt unii e bine, chiar foarte bine! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
eu ziceam pt un A2...:lol: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
foarte frumoasa masina. pe parte de design s-a cam facut tot ce se putea chiar si la noi in romania, dar un m3 E46 turbo facut profi eu nu am vazut.
si puterea da bine si in parcare si pe magheru si pe A2 si la bar si langa basini de porshe si ferrari. bafta |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
Intervin eu daca nu-i cu suparare... Tu vorbesti practic din filme, nu? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
8 Attachment(s)
Fara cearta baieti, nu isi are rostul !!!
Multi comenteaza tot felul de prostii, eu nu prea am avut mult timp disponibil ca altii, sa mai scriu pe acest thread. Nu stiu daca o voi face tocmai stanced masina, pake o facem in alt mod, sa fie si motorsport ca nu pot merge blana jos prin orash doar de dragu de a merge. Nu vreau sa atrag priviri, vreau sa spulber vise :D ... Poate chiar inainte de ziua mea, sau de craciun, nu stiu exact o sa vina si mult asteptatul HPF sa fiu mai unicat asa la noi, ca sa am cu ce sa umplu thread-ul aici ... Baieti nu mai faceti comparatii intre ESS si HPF , ca e mult peste Horse-ul ... Un kit complet pregatit cu internele ca la carte pt stage 2 de la HPF sare de 14 mii de euro lejer .... Adik teoretic e inca un ///M .... Va multumesc pt barfa creata si diferitele vorbe bune / rele ... O sa va mai pun 2-3 poze Just4fun Stima, |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Asa ma nene, asta e viitorul..HPF...bravo
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:18. |
- Copyright 2026 4Tuning