![]() |
Re: dacia 1300
din 2003 eventual :P
|
Re: dacia 1300
salut mosule ar cam trebui sa deschizi un nou topic
pentru bestia alba:) ca merita si ia sa fie laudata si munca ta:) bafta incontinuare |
Re: dacia 1300
:) ehhh... O SA...
|
Re: dacia 1300
6 Attachment(s)
in memoria batranicii...continui acest topic cu noua masina...de fapt e dacia 1300 luata la pila :p
|
Re: dacia 1300
foarte frumos felicitari pentru munca depusa la masina...munca dusa in ultimele cateva luni si sper sa ai parte numai de lucruri minunate alaturi de ea...minunate adica mai linisteste fitzosii cu masini tari ;) si pareri ca dacia e masina proasta
|
Re: dacia 1300
Quote:
ca vine acu U.E. si nu ne mai lasa sa circulam cu cazanele astea vechi... :p |
Re: dacia 1300
Quote:
|
Re: dacia 1300
Quote:
|
Re: dacia 1300
bai ce jenti!!! omagiile mele si sincere pareri de rau pt batrana... era o adevarata doamna
dac`ul are una singura dc zici "cazane"? |
Re: dacia 1300
Quote:
Uniunea ce aveti voi sub capota,....:-P "Apa! apaaaa!!:help: " :lol: |
Re: dacia 1300
Quote:
|
Re: dacia 1300
Quote:
|
Re: dacia 1300
zoooooper masinaaaa chiar e marfa :)
|
Re: dacia 1300
furia alba turbo 2 ;)
|
Re: dacia 1300
Quote:
merci tufy & dvdddd-uuuuu frateee :p |
| All times are GMT +2. The time now is 15:51. |
- Copyright 2026 4Tuning