Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   dacia 1300 (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/19813-dacia-1300-a.html)

Cristy 18-09-06 19:38

Re: dacia 1300
 
din 2003 eventual :P

Fauru_13_XWN 22-10-06 01:24

Re: dacia 1300
 
salut mosule ar cam trebui sa deschizi un nou topic
pentru bestia alba:) ca merita si ia sa fie laudata si munca ta:)
bafta incontinuare

MOUZE 24-10-06 21:47

Re: dacia 1300
 
:) ehhh... O SA...

MOUZE 08-11-06 19:31

Re: dacia 1300
 
6 Attachment(s)
in memoria batranicii...continui acest topic cu noua masina...de fapt e dacia 1300 luata la pila :p

B-83-DAC 08-11-06 20:38

Re: dacia 1300
 
foarte frumos felicitari pentru munca depusa la masina...munca dusa in ultimele cateva luni si sper sa ai parte numai de lucruri minunate alaturi de ea...minunate adica mai linisteste fitzosii cu masini tari ;) si pareri ca dacia e masina proasta

MOUZE 08-11-06 21:53

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by B-83-DAC (Post 615308)
foarte frumos felicitari pentru munca depusa la masina...munca dusa in ultimele cateva luni si sper sa ai parte numai de lucruri minunate alaturi de ea...minunate adica mai linisteste fitzosii cu masini tari ;) si pareri ca dacia e masina proasta

dracule lasa vrajeala...tu apuca de fa-ti masina !!!! ;)
ca vine acu U.E. si nu ne mai lasa sa circulam cu cazanele astea vechi... :p

NightDevil 08-11-06 22:10

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by cristigeo69 (Post 615427)
dracule lasa vrajeala...tu apuca de fa-ti masina !!!! ;)
ca vine acu U.E. si nu ne mai lasa sa circulam cu cazanele astea vechi... :p

TURBO SORICEL ..frumoasa si nervoasa sportiva asta mah ..

MOUZE 08-11-06 22:23

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 615454)
TURBO SORICEL ..frumoasa si nervoasa sportiva asta mah ..

la fel ca si a voastra ;)

manciur 09-11-06 01:11

Re: dacia 1300
 
bai ce jenti!!! omagiile mele si sincere pareri de rau pt batrana... era o adevarata doamna
dac`ul are una singura dc zici "cazane"?

Claudia 09-11-06 14:31

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by manciur (Post 615604)
dac`ul are una singura dc zici "cazane"?

Era vb de "cazanele" lor... adika si a sa! Dar nu stie
Uniunea ce aveti voi sub capota,....:-P

"Apa! apaaaa!!:help: " :lol:

MOUZE 10-11-06 00:28

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by manciur (Post 615604)
bai ce jenti!!! omagiile mele si sincere pareri de rau pt batrana... era o adevarata doamna
dac`ul are una singura dc zici "cazane"?

pt. ca sunt cazane :p

Claudia 10-11-06 13:30

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by cristigeo69 (Post 616876)
pt. ca sunt cazane :p

Inteligent raspuns.... nu m-as fi gandit!

TufY 10-11-06 14:29

Re: dacia 1300
 
zoooooper masinaaaa chiar e marfa :)

DVDValy 10-11-06 19:12

Re: dacia 1300
 
furia alba turbo 2 ;)

MOUZE 12-11-06 01:26

Re: dacia 1300
 
Quote:

Originally Posted by Clauditza (Post 617334)
Inteligent raspuns.... nu m-as fi gandit!

si la ce te-ai fi gandit tu ???

merci tufy & dvdddd-uuuuu frateee :p


All times are GMT +2. The time now is 15:51.

- Copyright 2026 4Tuning