![]() |
e cumva germana??
|
indiciu: este japoneza
|
Re:
Quote:
|
e toyota ?
p.s santose ce`ai mah de scotzi foc pe nari ... calmeaza`te copilu` |
BTW masina asta este din '66. Daca am gresit cu ceva scuze.
Daca nu-ti convine ceva scoate aia de acolo si gata. Este un Datsun Roadster si cu asta am incheiat. Alta poza care are sa o puna!!!! |
hai punetzi unu o mashina
|
Re:
Quote:
dogarel, pune tot tu poza k altcineva n-are cine k e randul tau dar vezi sa fie o masina kre se poate vedea pe strada si sa nu fie poza intreaga :wink: |
1 Attachment(s)
Poate asta merge:
|
merge dar n-am nici cea mai vaga idee.. e americana??
|
merge... da' O PUTEM VEDEA PE STRADA? :lol: :oops:
|
sa fie ceva Chrisler?
am sters eu 2 posturi care riscau sa devieze in altceva. continuati jocul - COObra |
OK :oops: scuze.Masina este ceva Hyundai Accent sau COUPE
|
o sugestie... n-ar trebui sa puna cineva alta poza... ca: dogarel nu ne da indicii si nimeni nu stie ce marca e si daca poate fi vazuta pe strada.... :?: :roll:
sorry de off-topic :oops: |
1 Attachment(s)
sper sa nu va suparati daca pun o poza.. da' am vazut ca nimeni nu a raspuns la poza lui dogarel...
:arrow: |
masina din poza lui dogarel este pontiac grand-am gt1-coupe
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning