Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

broncos emx 30-06-06 23:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
amandoi dar nu impreuna:)))

geo2002 01-07-06 09:21

Re: VW Fest in Bucharest
 
Am spus amandoi fara "impreuna"

ibmpc 02-07-06 10:31

Re: VW Fest in Bucharest
 
Hy all
Cand este aceasta intrunire ca tare as veni si eucu jucaria mea
salutare

GolfuletzS 02-07-06 10:35

Re: VW Fest in Bucharest
 
15 iulie!

ai golf 2`u din avatar?

geo2002 02-07-06 10:53

Re: VW Fest in Bucharest
 
E pe 15 dar la ce ora si unde?

balann_jointt 02-07-06 11:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Se mai adauga un 5 TDI 110 cai !!!

GolfuletzS 02-07-06 11:12

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei ora o sa o alegem iarasi.. toti.. eu zic.. sa iesim undeva pl ora 19:00.... si sa stam panacadem din picoare:D.... 2-3 :D

balann_jointt 02-07-06 15:10

Re: VW Fest in Bucharest
 
ha ha ha! pai si altii tre sa mai ajunga si acasa!:)))

geo2002 02-07-06 17:03

Re: VW Fest in Bucharest
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
pei ora o sa o alegem iarasi.. toti.. eu zic.. sa iesim undeva pl ora 19:00.... si sa stam panacadem din picoare:D.... 2-3 :D

E tarziu la ora aia.Hai sa ne vedem pe la 5 daca e.Si unde ne vedem?

GolfuletzS 03-07-06 13:32

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei dl 5... pana la ce ora... sper ca nu aveti kef... la 9 sa plecati :D ca distractia continua.... noaptea
:D


pei la sala polivalenta cred ca ramane...dar ma dam si niste ture prin oras.. .daca e ;) mai o liniutza cva :D

ibmpc 03-07-06 15:43

Re: VW Fest in Bucharest
 
1 Attachment(s)
Da e al meu e 1,8 GT 105 Cai
benzina
DC?
daca ai ID yahoo al meu [email protected]

GolfuletzS 03-07-06 15:45

Re: VW Fest in Bucharest
 
pei atunci te asteptam la Vw fest

ibmpc 03-07-06 15:47

Re: VW Fest in Bucharest
 
Uita te deasupra dar e mai veke poza am ceva in plus akum jante geamurile negre si urmeaza sa mai pun cate ceva
Am citit pe aici pe forum ca se poate sa pui cip la ce are calculator
asa E?
cum si unde dar mai ales cat

merci

balann_jointt 03-07-06 16:15

Re: VW Fest in Bucharest
 
sal! frumusel golful mai ales ca e GT! :)(( Treaba cu cipul nu e valabila pt noi cu G 2! asa ca gandeste-te la alte accesorii de interior sau exterior! pt performanta mai sunt si alte ideei nu neaprata cip!! salut

bogdan_wrc 03-07-06 16:23

Re: VW Fest in Bucharest
 
off.prea multe topice cu tema asta..ma pierd in ele...sa scrieti aici rezultatul...


All times are GMT +2. The time now is 18:21.

- Copyright 2026 4Tuning