![]() |
Re: VW Fest in Bucharest
amandoi dar nu impreuna:)))
|
Re: VW Fest in Bucharest
Am spus amandoi fara "impreuna"
|
Re: VW Fest in Bucharest
Hy all
Cand este aceasta intrunire ca tare as veni si eucu jucaria mea salutare |
Re: VW Fest in Bucharest
15 iulie!
ai golf 2`u din avatar? |
Re: VW Fest in Bucharest
E pe 15 dar la ce ora si unde?
|
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
Se mai adauga un 5 TDI 110 cai !!!
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei ora o sa o alegem iarasi.. toti.. eu zic.. sa iesim undeva pl ora 19:00.... si sa stam panacadem din picoare:D.... 2-3 :D
|
Re: VW Fest in Bucharest
ha ha ha! pai si altii tre sa mai ajunga si acasa!:)))
|
Re: VW Fest in Bucharest
Quote:
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei dl 5... pana la ce ora... sper ca nu aveti kef... la 9 sa plecati :D ca distractia continua.... noaptea
:D pei la sala polivalenta cred ca ramane...dar ma dam si niste ture prin oras.. .daca e ;) mai o liniutza cva :D |
Re: VW Fest in Bucharest
1 Attachment(s)
|
Re: VW Fest in Bucharest
pei atunci te asteptam la Vw fest
|
Re: VW Fest in Bucharest
Uita te deasupra dar e mai veke poza am ceva in plus akum jante geamurile negre si urmeaza sa mai pun cate ceva
Am citit pe aici pe forum ca se poate sa pui cip la ce are calculator asa E? cum si unde dar mai ales cat merci |
Re: VW Fest in Bucharest
sal! frumusel golful mai ales ca e GT! :)(( Treaba cu cipul nu e valabila pt noi cu G 2! asa ca gandeste-te la alte accesorii de interior sau exterior! pt performanta mai sunt si alte ideei nu neaprata cip!! salut
|
Re: VW Fest in Bucharest
off.prea multe topice cu tema asta..ma pierd in ele...sa scrieti aici rezultatul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:21. |
- Copyright 2026 4Tuning