![]() |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
mersi lili super pozele!!!
eu inca ling ranile .........plasticul meu saracu nu prea ....mai rezista cumine......si la cutie viteza 1 nu prea ..intra cum trebuie....na las vine alta......nu plastic!! fericitari organizatorilor chiar mi sa parut printre cele mai reusite....... |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Toate pozele de la Expo Arad Show & Targul TRANSPORT AR 2010 le gasiti si pe Picasa:
http://picasaweb.google.com/BlackPea...ANSPORTAR2010# |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Foarte frumos! Felicitari tuturor.
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
http://s817.photobucket.com/albums/z...0Arad/?start=0
Link-ul contine in jur de 2000 de poze, pentru cei care doresc sa le vada pe toate in josul paginii este Next page :D Voie buna! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
frumos frumos
mai ales tricourile tigra.ro :D |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Felicitari celor implicati in organizarea acestui proiect ! super poze si filmulete dar sa nu uitam si de tricouri ;)
Bravo Lili ! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
mersi bubu.....cine are filmuletul cu mine cand totusi am mers mai bine in mansa a 2 -a??? mersi...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
mult mai bine ai mers in mansa a 2-a fara frana de mana ;)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
in mansa a 2-a ai scos timp mai slob cu o secunda parca sau 2
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
roli.. de ce vorbesti in plus??
alex in prima mansa a scos 1:39'85 iar in a 2-a 1:31'43.. asta inseamna ca a fost mai rapid in a 2-a mansa cu mai mult de 8 secunde |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
aaaaaaaaa... scuze am citit gresit credeam ca e vorba de tine
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
;) nu-i problema
alex chiar a avut o preblema cu traseul. frana de mana e spectaculoasa dar daca nu ai masina pregatita mai mult de trage inapoi |
| All times are GMT +2. The time now is 20:22. |
- Copyright 2026 4Tuning