Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

andy design x 29-01-11 13:56

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Tu cate ore stai zilnic la calculator?:lol::lol:
Bravo man, buna treaba...;)

cristy_dacia 29-01-11 14:30

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by andy design x (Post 4031603)
Tu cate ore stai zilnic la calculator?:lol::lol:
Bravo man, buna treaba...;)

stau cam mult la pc:))
si ai mei imi zic treaba asta:)))

cristy_dacia 29-01-11 14:41

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
gata golfuletu este cam simplu dar mie imi place la nebunie:twisted:

cristy_dacia 29-01-11 19:58

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
4 Attachment(s)
inca un golf 3 terminat:twisted:

CrisKGS 29-01-11 22:46

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Eu nu stiu de ce va lasati prostiti de acest gagauta care doar downloadeaza masinile de pe google warehouse (un site pe care toata lumea poate posta modele 3d pentru google sketch-up) . El doar le downloadeaza si probabil le modifica un pic. Dacia din 3ds max nu e facuta de tine, modelul acela este cel modelat de GTA Mamaia vice , tu nu ai facut decat sa aplici niste materiale pe ea si sa o rendezi si lucrul asta e valabil pentru majoritatea masinilor postate aici. Ca sa poti sa zici cu adevarat ca masinile sunt "facute" de tine ai nevoie de cunostinte solide in 3d modeling. Nu incepe iar cu prostiile ca pe celalalt topic, nu o sa scapi de mine atata timp cat minti de ingheata apele.

cristy_dacia 29-01-11 22:58

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by CrisKGS (Post 4033268)
Eu nu stiu de ce va lasati prostiti de acest gagauta care doar downloadeaza masinile de pe google warehouse (un site pe care toata lumea poate posta modele 3d pentru google sketch-up) . El doar le downloadeaza si probabil le modifica un pic. Dacia din 3ds max nu e facuta de tine, modelul acela este cel modelat de GTA Mamaia vice , tu nu ai facut decat sa aplici niste materiale pe ea si sa o rendezi si lucrul asta e valabil pentru majoritatea masinilor postate aici. Ca sa poti sa zici cu adevarat ca masinile sunt "facute" de tine ai nevoie de cunostinte solide in 3d modeling. Nu incepe iar cu prostiile ca pe celalalt topic, nu o sa scapi de mine atata timp cat minti de ingheata apele.

nu am zis eu asa ceva ca sunt facute de mn ci am zis ca sunt modificate.si app daca ai pofta de cearta dute la alta masa ca eu nu am marunt.
eu nu am facut acest thread pt a ma loa la cearta cu voi.
asa ca daca nu ai loc de mn asta e fate ca nu m-ai vazut si gata.

cristy_dacia 30-01-11 09:00

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
5 Attachment(s)
am mai modificat un golf 3:D

cristy_dacia 30-01-11 09:45

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
inca un logan facut in graba:D:oops:

myhay93 30-01-11 19:49

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Ar trebuii sa lucrezi mai mult la ele pentru ca par de jucarie! :)) defapt si alea de jucarie sunt mai detaliate! :))

cristy_dacia 30-01-11 20:15

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by myhay93 (Post 4035933)
Ar trebuii sa lucrezi mai mult la ele pentru ca par de jucarie! :)) defapt si alea de jucarie sunt mai detaliate! :))

asta e eu sunt incepator.
are cineva vrayu acela sa mil dea si mie va rog mult

HoricutzWSR 30-01-11 21:29

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by CrisKGS (Post 4033268)
Eu nu stiu de ce va lasati prostiti de acest gagauta care doar downloadeaza masinile de pe google warehouse (un site pe care toata lumea poate posta modele 3d pentru google sketch-up) . El doar le downloadeaza si probabil le modifica un pic. Dacia din 3ds max nu e facuta de tine, modelul acela este cel modelat de GTA Mamaia vice , tu nu ai facut decat sa aplici niste materiale pe ea si sa o rendezi si lucrul asta e valabil pentru majoritatea masinilor postate aici. Ca sa poti sa zici cu adevarat ca masinile sunt "facute" de tine ai nevoie de cunostinte solide in 3d modeling. Nu incepe iar cu prostiile ca pe celalalt topic, nu o sa scapi de mine atata timp cat minti de ingheata apele.

sustine`ti acuzatiile in vreun fel...posteaza screenshot`uri sa vedem/intelegem si noi...

mba 30-01-11 21:44

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
A zis (mie cel putin) ca masinile sunt download'ate de pe internet si apoi el doar pune materialele si le modifica un pic, nimic deosebit. :rolleyes2
I'am recomandat sa urmeze un tutorial sa faca o masina de la 0, acum astept sa vad daca a si inteles. :lol:

cristy_dacia 31-01-11 09:23

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
un motor de vw golf 3 pe jumatate turbat:D:twisted:

cristy_dacia 31-01-11 09:56

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
4 Attachment(s)
inca o serie de poze:D

cristy_dacia 31-01-11 11:57

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
6 Attachment(s)
cam asa arata masinuta cea turbata:twisted:


All times are GMT +2. The time now is 22:21.

- Copyright 2026 4Tuning