![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Tu cate ore stai zilnic la calculator?:lol::lol:
Bravo man, buna treaba...;) |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
si ai mei imi zic treaba asta:))) |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
gata golfuletu este cam simplu dar mie imi place la nebunie:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
4 Attachment(s)
inca un golf 3 terminat:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Eu nu stiu de ce va lasati prostiti de acest gagauta care doar downloadeaza masinile de pe google warehouse (un site pe care toata lumea poate posta modele 3d pentru google sketch-up) . El doar le downloadeaza si probabil le modifica un pic. Dacia din 3ds max nu e facuta de tine, modelul acela este cel modelat de GTA Mamaia vice , tu nu ai facut decat sa aplici niste materiale pe ea si sa o rendezi si lucrul asta e valabil pentru majoritatea masinilor postate aici. Ca sa poti sa zici cu adevarat ca masinile sunt "facute" de tine ai nevoie de cunostinte solide in 3d modeling. Nu incepe iar cu prostiile ca pe celalalt topic, nu o sa scapi de mine atata timp cat minti de ingheata apele.
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
eu nu am facut acest thread pt a ma loa la cearta cu voi. asa ca daca nu ai loc de mn asta e fate ca nu m-ai vazut si gata. |
Re: lucrarile mele cristy2boy
5 Attachment(s)
am mai modificat un golf 3:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
inca un logan facut in graba:D:oops:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Ar trebuii sa lucrezi mai mult la ele pentru ca par de jucarie! :)) defapt si alea de jucarie sunt mai detaliate! :))
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
are cineva vrayu acela sa mil dea si mie va rog mult |
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
A zis (mie cel putin) ca masinile sunt download'ate de pe internet si apoi el doar pune materialele si le modifica un pic, nimic deosebit. :rolleyes2
I'am recomandat sa urmeze un tutorial sa faca o masina de la 0, acum astept sa vad daca a si inteles. :lol: |
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
un motor de vw golf 3 pe jumatate turbat:D:twisted:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
4 Attachment(s)
inca o serie de poze:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
cam asa arata masinuta cea turbata:twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:21. |
- Copyright 2026 4Tuning