![]() |
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
1 Attachment(s)
bbs rs, oz futura, si inca un model bbs, nu-i stiu numele, da pun o poza, poate stiti voi;)
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
dintr-o pura coincidenta am dat peste Dezent RB. nu sunt jantele mele preferate, insa totusi as dori sa stiu daca ma puteti lamuri careva cu o chestiune legata de prinderea jantelor. nu am gasit nicaieri daca au prindere si pe 4 gauri sau nu :| in special 4x108.. mersi si scz de off
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
Quote:
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
sweet:) sper sa dea bine pe a mea in virtual. numai bine, mersi!
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
1 Attachment(s)
ozracing nr1
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
Quote:
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
Quote:
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
1 Attachment(s)
[QUOTE=boy_wonder;3274671]Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
5 Attachment(s)
mie imi plac cele de la dotz mugello pe 17 .ar da bine pe b5 meu... si cele de la ronal aero 18
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
1 Attachment(s)
oz raffaello sunt tari si astea!!!!
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
cele mai misto jante sunt cele cu carea fost prezentat ferrari superamerica.punct
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
1 Attachment(s)
unele din preferatele mele
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
Quote:
Quote:
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
2 Attachment(s)
|
Re: Care sunt jantele tale aftermarket preferate?
Nu stiu daca am postat bine.
Stie careva ce model sunt jantele astea ? https://forum.4tuning.ro/642-bmw-styl...ml#post4108589 alea mov.primu' post.multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 06:16. |
- Copyright 2026 4Tuning