Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

Neamtzu_e36 28-08-10 19:18

Re: E36 - M43B18
 
8 Attachment(s)
....................

CT.20.KTL 28-08-10 22:48

Re: E36 - M43B18
 
parerea mea e sa scoti stickerull ala ... e chiar nasol. in rest ... chiar ai evoluat

rares22 29-08-10 10:22

Re: E36 - M43B18
 
bai deci arata bestial:shock:

Marian_nebunu 29-08-10 10:36

Re: E36 - M43B18
 
no free rides :D:D:D


gas or limonade:)))))

marfa fratele meu:D:D daca pui si 2.5 :X ejti fortza

Neamtzu_e36 29-08-10 12:08

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by CT.20.KTL (Post 3616826)
parerea mea e sa scoti stickerull ala ... e chiar nasol. in rest ... chiar ai evoluat

Nu dau jos stikarele ,mie unu imi plac ,cat despre evoluat incerc sa scot ceva frumos

Neamtzu_e36 29-08-10 12:09

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by rares22 (Post 3617240)
bai deci arata bestial:shock:

MS :)

Neamtzu_e36 29-08-10 12:10

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3617271)
no free rides :D:D:D


gas or limonade:)))))

marfa fratele meu:D:D daca pui si 2.5 :X ejti fortza

uite ca la chestia aia nu m-am gandit gas or limonade :) :)
legat de motor in mare va ramane asta nu vreu sa il schimb

Wilgax 02-09-10 19:24

Re: E36 - M43B18
 
Neamtzule nimic nou?Pana acum iese beton cea gri imi place.Incepe sa prinda stil de neamtz.

Neamtzu_e36 03-09-10 14:08

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 3629800)
Neamtzule nimic nou?Pana acum iese beton cea gri imi place.Incepe sa prinda stil de neamtz.

Nu am mai facut nimic la masina ca am momentan alte cheltuieli ,ms pt aprecierii :-)

alex4you 18-09-10 14:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3631593)
Nu am mai facut nimic la masina ca am momentan alte cheltuieli ,ms pt aprecierii :-)

hai ca arata foarte bine masinutza......am vazut si live......bafta incontinuare cu ce vrei sa faci la masina..

Neamtzu_e36 18-09-10 23:13

Re: E36 - M43B18
 
7 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3666476)
hai ca arata foarte bine masinutza......am vazut si live......bafta incontinuare cu ce vrei sa faci la masina..

ms dar cand ai vazut masina live?
Am fost ocupat cu mare ,nunti si mai am un drum pana la bistrita de facut dupa care gata ma ocup de masina pana acum nu am mai facut multe ,am pus angel ,si iam luat o finala sport care nu este montata

alex4you 19-09-10 08:41

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3667368)
ms dar cand ai vazut masina live?
Am fost ocupat cu mare ,nunti si mai am un drum pana la bistrita de facut dupa care gata ma ocup de masina pana acum nu am mai facut multe ,am pus angel ,si iam luat o finala sport care nu este montata



nu mai stiu exact ziua, eram intr-o plimbare prin cartier si am trecut si pe acolo pe la tine si atunci am vazut-o

solo_babyboy 26-09-10 01:26

Re: E36 - M43B18
 
VRAJEALA

alex4you 26-09-10 09:14

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by solo_babyboy (Post 3683300)
VRAJEALA

ha ha ha ce glumet esti tu.....da ma de gol de fapt :P

Neamtzu_e36 27-09-10 11:56

Re: E36 - M43B18
 
2 Attachment(s)
:sad::sad::sad:


All times are GMT +2. The time now is 07:55.

- Copyright 2026 4Tuning