Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

plictisit 06-03-10 17:04

Re: Echipa de sprijin
 
din cate am inteles oricine vrea sa ajute e binevenit ..

D.Y ¬ 06-03-10 17:11

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3153896)
din cate am inteles oricine vrea sa ajute e binevenit ..

Oricum acolo o sa trag cāteva poze şi atāt că īn rest nu am ce face..

Cei care aţi fost azi la īntālnire .. la ce oră a spus Gratzian că trebuie să fiţi acolo, pt sāmbătă mă interesează. :)

edinho_realmadrid 06-03-10 17:12

Re: Echipa de sprijin
 
Pai vineri de la ora 10 si sambata nu mai stiu :P

plictisit 06-03-10 17:42

Re: Echipa de sprijin
 
o sa aflam vineri despre sambata presupun ..

no limits design 08-03-10 00:22

Re: Echipa de sprijin
 
ajung si eu vineri dimineata in bucuresti....si as vrea sa dau si eu o mana de ajutor

scturoag 10-03-10 04:06

Re: Echipa de sprijin
 
Deci... cum ramane...
Mai sunt locuri ?
As vrea sa dau si eu o mana de ajutor.. cum zice no limits design :P

idinbat 10-03-10 09:38

Re: Echipa de sprijin
 
Lupu Alexandru Florin
0720512610
[email protected]

prezent si eu vineri

Hondarul 11-03-10 14:17

Re: Echipa de sprijin
 
Maine cei din echipa de sprijin sunt rugati sa vina la Romexpo cu copii dupa buletin si certificat de nastere.

Ora o sa o anuntam in cursul zilei de azi.

Sp1ky 11-03-10 14:19

Re: Echipa de sprijin
 
trebuie neaaparat cu ambele, eu am certificatu de nastere in alta parte

toader 11-03-10 14:50

Re: Echipa de sprijin
 
Maine la ora 12.00 va rog sa va prezentati la poarta C cu o copie dupa buletin si una dupa certificatul de nastere (obligatoriu ambele)...

De asemenea, va rog sa-mi trimiteti datele de contact pe adresa de email [email protected] (nume, prenume, email, telefon, CNP).

Pentru intrebari de acum incolo, va rog sa imi dati PM sau ma puteti suna la 0721771783

akaware 11-03-10 15:26

Re: Echipa de sprijin
 
Am trimis mail

plictisit 11-03-10 15:26

Re: Echipa de sprijin
 
also sent

Paul_ToNy 11-03-10 15:49

Re: Echipa de sprijin
 
am trimis si eu , sper sa se imbunatateasca vremea

martin21 11-03-10 17:56

Re: Echipa de sprijin
 
Send si eu mail. @toader ora 12:00???

alex.p7m 11-03-10 17:57

Re: Echipa de sprijin
 
maine care vrea sa vina iau din pantelimon :P , pana acum am 2 sau 3 locuri ocupate


All times are GMT +2. The time now is 04:15.

- Copyright 2026 4Tuning