![]() |
Re: Echipa de sprijin
din cate am inteles oricine vrea sa ajute e binevenit ..
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
Cei care aţi fost azi la īntālnire .. la ce oră a spus Gratzian că trebuie să fiţi acolo, pt sāmbătă mă interesează. :) |
Re: Echipa de sprijin
Pai vineri de la ora 10 si sambata nu mai stiu :P
|
Re: Echipa de sprijin
o sa aflam vineri despre sambata presupun ..
|
Re: Echipa de sprijin
ajung si eu vineri dimineata in bucuresti....si as vrea sa dau si eu o mana de ajutor
|
Re: Echipa de sprijin
Deci... cum ramane...
Mai sunt locuri ? As vrea sa dau si eu o mana de ajutor.. cum zice no limits design :P |
Re: Echipa de sprijin
|
Re: Echipa de sprijin
Maine cei din echipa de sprijin sunt rugati sa vina la Romexpo cu copii dupa buletin si certificat de nastere.
Ora o sa o anuntam in cursul zilei de azi. |
Re: Echipa de sprijin
trebuie neaaparat cu ambele, eu am certificatu de nastere in alta parte
|
Re: Echipa de sprijin
Maine la ora 12.00 va rog sa va prezentati la poarta C cu o copie dupa buletin si una dupa certificatul de nastere (obligatoriu ambele)...
De asemenea, va rog sa-mi trimiteti datele de contact pe adresa de email [email protected] (nume, prenume, email, telefon, CNP). Pentru intrebari de acum incolo, va rog sa imi dati PM sau ma puteti suna la 0721771783 |
Re: Echipa de sprijin
Am trimis mail
|
Re: Echipa de sprijin
also sent
|
Re: Echipa de sprijin
am trimis si eu , sper sa se imbunatateasca vremea
|
Re: Echipa de sprijin
Send si eu mail. @toader ora 12:00???
|
Re: Echipa de sprijin
maine care vrea sa vina iau din pantelimon :P , pana acum am 2 sau 3 locuri ocupate
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:15. |
- Copyright 2026 4Tuning