Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnire VW CORRADO de 1 mai (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/173151-intalnire-vw-corrado-1-a.html)

maibunu 19-04-12 13:51

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
AMR 86

corraptor_evo 19-04-12 16:07

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 4988292)
AMR 86

--- moaaaama!!!

aleps_corrado 19-04-12 17:46

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
pana la urma unde e ??? poate vin si eu :D:P

maibunu 07-05-12 12:31

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
foarte tare intalnirea de anul asta

corraptor_evo 08-05-12 13:36

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by maibunu (Post 5013101)
foarte tare intalnirea de anul asta

Ihim! De neuitat! Mai ales locatia... Si mi-a mai placut ca am fost cu totii. Pacat ca a tinut asa putin. Da, da!

Poate avem noroc si la anu' tot asa.

corrado_ro 08-05-12 20:42

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Sunt prea batran pentru chestii de genul asta.
Nu mai contati pe mine anul viitor!


All times are GMT +2. The time now is 20:41.

- Copyright 2026 4Tuning