Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

gelu_r 08-03-10 20:20

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
edy , daca tu ai niste gusturi,acum nu orice bmw trebuie sa fie dupa gusturile tale.
Si daca a zis unu sau mai multi bagatori de seama din germania ca nu mai e la moda , inseamna ca, chiar nu mai e la moda?
Pai fiecare cu gusturile lui , pana la urma a pus OEM pe masina deci nu e ceva sa zici ca a stricat masina , e vorba de gust , cum ti ai pune tu csl si lui nu i ar surade deloc , pentru ca deja sunt prea multe cu csl. asa si cu eleronu de club sport.

xxdadixx 08-03-10 22:14

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Ce suspensie i-ai luat? Stiam ca TRD e de la Toyota.

kox_24 09-03-10 08:47

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
nici mie personal nu imi place eleronu ala.dar daca aste este filmu omului.ce sar intampla daca la toti ne-ar place acelasi lucru.cel mai important lucru e tie sa iti placa.

road_runner 09-03-10 09:59

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 3162212)
Ce suspensie i-ai luat? Stiam ca TRD e de la Toyota.

O testam acum sa vedem ce si cum este cu ea. Daca nu ma multumesc cu asta am rezerva la KW Varianta 1. Ideea e ca vreau un drop foarte mare si susp asta ma ajuta, insa mai asteptam um pic sa se faca frumos

Quote:

Originally Posted by kox_24 (Post 3162994)
nici mie personal nu imi place eleronu ala.dar daca aste este filmu omului.ce sar intampla daca la toti ne-ar place acelasi lucru.cel mai important lucru e tie sa iti placa.

mie imi place si vb ta e din filmul meu :lol:
p.s hai cu ala de CSL pe al tau ca sunt curios!!!

tng 09-03-10 12:03

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
road_runner
trebuie sa accepti si critici, nu toata lumea trebuie sa-ti laude,aprecieze masina. e un forum si putem dezbate problema :-)
nici mie personal nu-mi place cum pica acel eleron, insa e doar parerea mea. tie sa-ti placa pana la urma.

multa bafta!

road_runner 09-03-10 16:56

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by tng (Post 3163603)
road_runner
trebuie sa accepti si critici, nu toata lumea trebuie sa-ti laude,aprecieze masina. e un forum si putem dezbate problema :-)
nici mie personal nu-mi place cum pica acel eleron, insa e doar parerea mea. tie sa-ti placa pana la urma.

multa bafta!


accept orice critica in limita bunului simt, nu am nevoie de laude!!! nu de asta am pus masina aic sa primesc laude, am postat masina de dragul pasiunii pe care o am pentru masini.
ma bucur ca nici tie nu iti place eleronul, ce am face daca am fi toti la fel? :lol:
tema masinii este RACING deci merg pe asta...
ca idee atasez cateva poze cu ceva ce mie personal imi place foarte foarte mult...

Andrei M 09-03-10 17:09

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
toti au ceva cu eleronul ala....el si-l face cum vrea si cum ii place lui

asa cum a zis si el,criticile in limita bunului simt,nu sa intre cineva si sa spuna sa il dea jos de parca masina e a lui,mai si insista...

road_runner u fa-ti masina cum iti place,iar asa zisele "critici" nu le baga in seama:-)

JusT_SaY_BoBo 09-03-10 18:21

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
nici mie dupa cum am spus eleronul nu imi prea place dar parca e prea mult modul in care au spus-o altii..pana la urma e masina lui si poate sa ii puna si coada si 2 aripi daca ii place nu trebuie sa i se dea dovei ca nu isi pun altii ...e mai special cu ceva mai deosebit:D

wolfgang_69 10-03-10 08:44

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RARE-...-/250569320352

uite un link ca idee ca am vazut ca vorbeai despre el. oricum, fita masina, s-a schimbat mult fata de cum era cand am vazut-o prima oara.daca nu-l gasesti pe asta pune-i macar alea sport cu piele partial, cum erau alea ale mele. bafta mosule :P

road_runner 10-03-10 20:42

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by wolfgang_69 (Post 3166916)
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/RARE-...-/250569320352

uite un link ca idee ca am vazut ca vorbeai despre el. oricum, fita masina, s-a schimbat mult fata de cum era cand am vazut-o prima oara.daca nu-l gasesti pe asta pune-i macar alea sport cu piele partial, cum erau alea ale mele. bafta mosule :P

Sau 2 RECARO Sportster

kox_24 10-03-10 23:20

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3169385)
Sau 2 RECARO Sportster

scaunele astea sunt bestiale.dar cred ca si pretu este pe masura.

wolfgang_69 10-03-10 23:29

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
hai bah grasule ca nu incapi tu in alea.adu-ti aminte cum stateai in sparco alea pe care le avea cristi mai demult :)))

xxdadixx 11-03-10 00:00

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by road_runner (Post 3169385)
Sau 2 RECARO Sportster

Scaunele sunt Recaro “Pole Position” facute special pentru MK-Motorsport

road_runner 11-03-10 18:30

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 3170202)
Scaunele sunt Recaro “Pole Position” facute special pentru MK-Motorsport

Stiam de SPORTSTER... poate gresesc, o sa ma mai uit...

road_runner 12-03-10 21:31

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Mi-au ajuns si proiectoarele... Revin cu poze noi...


All times are GMT +2. The time now is 09:16.

- Copyright 2026 4Tuning