![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
serverul 4Tuning pt Cs ... ;)
suna foarte bine ... :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
1 Attachment(s)
astia de me mousesport sunt retarziii.... am intra de 1 minut..am omoarat 1 si mi-am luat ban..... hai fratilor sa ne strangem si sa-l luam la bataie pe diavolo
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
promit sa dau drumu la server zilele astea .... o sa mearga non-stop si bine ... just wait ...
funpark.idle.ro merge si acum ... dar e in lucru :P ... n`are rank ... sau alte chestii ... sper sa fie gata rpd |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Daca vreti va duc eu la el, invata cu mine in clasa...asta pentru ca si el vrea sa vina cu unu dupa mine sa ma bata
INVATA IN CALINESCU IN ROMANA VIS-a-VIS DE AMBASADA FRANTEI VENITI LUME SA IL LINShAM!!! this message has been posted by 3vil :p |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
si nu bagi la inaintare cateva adminuri pt cei de pe forum :-p
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Diavolo here ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Si acum sa raspund si la posturile de la inceputul topicului, in legatura cu banurile. Cititi pe forumul serverului regulile si motivele pt care se da ban. Daca nu va convine intrati pe alt server. Sunt alte servere cu alte regului. It's your choise.
4TuningRO cand facem un meci? Sa va invatam putin cs :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
dispari, du-te si baga-ti serveru-n c&r..... ;)
cretin server, d`asta nu mai jucam acolo , si-ti recomand sa taci :) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
offtopic:
ionutvd ejti acelasi de pe zona.ro ??:D :-) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
p.s.: diseara la 9 jucam pe servaru asta ca pe celalalt nu imi merge, adica asta 193.239.140.252:27015 |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
u.r.s.s ala.. daca e unul care juca si pe duras unde aveam admin.. e un codat infect.
Pe ce server jucam diseara? Ca am inceput sa prind iar gustul :D. |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu zic azi sa jucam pe mousesports, maine pe av3 si poimaine pe linkmania, ce kk va frecati atata de colo colo ? jucam pe av3 si aia e , p.s : eu am intrat.. hai sa ne jucam cu ei
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:54. |
- Copyright 2026 4Tuning