![]() |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
sunteti offtopic...povestiti pe alt thread...no offence
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mi-am vandut telu :(...asa k nush cu ce o sa mai fac poze :)...pana imi iau altu...dak imi mai iau :)...nici nu stiu de mai sunt masini...dah vad eu ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ala cu pasatu ii vecin cu mine...ii tare masina cu gentile alea,imi place renaultul cum a iesit dar neoanele alea albastre fwtale pwla,albastre mai,daca erau verzi arata mai bine,toti au neoane albastre in masina,sub masina,la pozietie dar alta culoare nu am mai vazut numa la masina mea:).....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
cine a fost aseara in oras .. in principal pe langa teatrul de vara unde se tinea k1 sau ce ...
a avut sa vada destul masini tari pacat ca nu am tel cu camera ca as fi pus ceva poze cu ele .. oricum .. daca ati fost le-ati vazut .. ;) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am fost eu la teatru de vara la show...dar nam facut poze..nam avut timp. Daca are cineva poze de la K1 rog sa le puna.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
la sectiunea asta ar fi bine daca ar pune poza cu masinile parcate din jurul teatrului de vara ... ;)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Am vazut azi in oras un Opel Astra GTC negru cu nr de BH da` cred k e din SM tipu`... da nu am reusit sa fac poza.. practic o zburat pe langa mine.. cine il mai prinde... faceti o poza.. :D numai bine..
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
acuma sincer...pe langa k postati rar de tot...o mai faceti si aiurea...sunteti total offtopic plus k asta e sectiunea mea cu pozele mele...asa k nu mai postati prostii k fac urat...pana imi iau tel asteptati :)...am vazut si eu astra-ul...chiar acum seara in fata la zaraza...mijto masinuta...in rest numah bine
aaaa...si care vine la mare? :) (off :P) |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Cumparati telefon cu camera ca moare topicu asta :P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Da mai criwar,ia-ti tel.cu camera sa poti face poze:),la mare???hmmm...cam multa lume,mizerie,conditii nashpa asa ca mai bine mergem in Grecia....nu??Daca vedeti masini face-ti poze,eu pana acuma nu am vazut ceva calumea,in afara de A6 ala tuningat de Rieeger......suna bine,nu??:).....pa.
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
A6 ala albastru este S6? Are 4200 cmc? :) Bomba pe roti ...si se sunet are. Nah de merem la o bere duminica aducetiva telurile sau camerele :lol: sai tragem o poza. :)
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Oricum snoopy ii bestial.....facetii niste poze si puneti-l pe pagina....
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
mah...fwutava soarele...ma enervati de numah...uitati-va pe pagina 2 k acolo e...tot vb aiurea sa va aflati in treaba...ce ma puteti stresa cateodata :)...atata stiti comenta...haideti si voi cu poze...
mai am si eu de la mare ceva...de vreti...dah nu is cu nr de SM...:) dekt nimik :P...in rest...vedeti cum conduceti...unii altii...restu trotinetele :D |
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Ai dreptate este la pagina 2. :D Lasa tu stresu si cumparati tel cu camera ca se umple de offtopic pe aici :P
|
Re: masinile tari din sm....by Criwar
Da mai am si uitat de el:)...
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:44. |
- Copyright 2026 4Tuning