![]() |
Re: E46 - 320d
stef29 - am dat chederele jos pentru a o lipii mai bine, iar toata operatiunea am realizat-o cu ajutorul unui incalzitor.
|
Re: E46 - 320d
Felicitari pentru jante ! arata foarte bine !
|
Re: E46 - 320d
Quote:
|
Re: E46 - 320d
Quote:
|
Re: E46 - 320d
orice model de janta vine foarte bine pe o masina daca stii sa o pui in valoare asta ca sa eliminam comentariile gen dadeau mai bine pe e36, e30 etc!
astept argumente contra cine are!!! important e cum le asezi! de exemplu la masina asta niste distantiere si o suspensie reglabila ar face minuni! man, esti pe drumul cel bun! nu te lasa!;) |
Re: E46 - 320d
2 Attachment(s)
M-am intors in forta!!! :D:D
De curand am pus arcuri sport si am coborat-o destul pentru drumurile de la noi!! Sunt multumit de ele.. Am schimbat bieletele de directie, bieletele antiruliu, bucsile de la bara stabilizatoare, bucsile de la bratele din spate, toate filtrele (mann), filtrul epurator si sange nou, castrol 5w40... Urmeaza ca saptamana care vine sa ii fac directia, apoi sa caut 2 anvelope pentru fata 205 45 r17 |
Re: E46 - 320d
bravo:D acum ar trebui sa fie senzatie ca ii mai low....altfel dau si jantele si masina per total...sa vedem poze:X
insa am o obiectie sa zic asa...eu zic ca uleiul ala de 5w40w este cam prea subtirica pentru motorul tau...in primul rand ca 5w eu zic ca se pun in motoarele noi,cu km foarte putini + ca vine vara...ai nevoie de ulei mai gros ca va lucra la temperaturi mai mari...iarna sa zicem ca ar fi ok bafta in continuare |
Re: E46 - 320d
o sa urmeze si pozele..
sunt foarte multumit de ce am facut pana acum la masina si de cum merge!!! o singura chestie ma dispera foarte mult la ea...anvelopele de pe jantele din spate sunt aproape noi, insa au defect foarte mare!!! :( tipul de la care le-am luat avea probleme cu directia si sunt tocite pe interior mai mult ca pe exterior, iar in mers se aude un zgomot ca si cum am probleme cu rulmentii, foarte urat!!! ma gandesc sa imi pun unele mai inguste pe fata, un 205 sau 215 si nush care dintre ele sunt mai bune... |
Re: E46 - 320d
super mistoooooooooo!!!un plafon negru???cred ca da bine doar plafonul!!!era o parere!!!bafta in continuareeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
|
Re: E46 - 320d
Ce frumos,simplu si de efect. Felicitari !
|
Re: E46 - 320d
ce se mai intampla cu masinuta ta???in week o sa ajung in buc si ma gandeeam sa ne auzim...!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:11. |
- Copyright 2026 4Tuning