![]() |
Re: E93 - Bmw 320i
CLAR FARA COLANT ,iti spun din propia experientza,dupa ce o sa dai colantu jos ( in circa 2-3 luni) o sa trebuiasca sa o vopsesti
|
Re: E93 - Bmw 320i
asta e frate.. nu aveam de unde sa stiu :) ,na acum tre sa o vopsesc si io :) ,saL
|
Re: E93 - Bmw 320i
5 Attachment(s)
pana vin cauciucurile suntem cei mai buni prieteni :lol::lol::lol:
|
Re: E93 - Bmw 320i
^ ce parere aveti? ^
|
Re: E93 - Bmw 320i
3 Attachment(s)
poze si cu masina sa nu ziceti ca nu fac nimic :-)
|
Re: E93 - Bmw 320i
ba deci te sparg cand te vad.....sau fac altfel...iti dau colantul jos :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol:
hai odata cu rotile pe masina sa vedem ce iese...poate nu ai gresit cu colantul :lol::lol::lol::lol::lol::lol: |
Re: E93 - Bmw 320i
frumoasa masina...dar...pacat k nu ai urmat sfatul multora de aici...aceiasi parere si de la mine...shadow line..m-paket si alte jante...astea chiar sunt prea mult.. in sensu rau pt masina asta..de colantat mai bine o faceai toata sau o lasai originala..oricum e masina ta si faci ce vrei cu ea...gusturile nu se discuta...sa ai bafta in continuare!
|
Re: E93 - Bmw 320i
Quote:
|
Re: E93 - Bmw 320i
2 Attachment(s)
what the F**k did i do wrong?? Tell me!
|
Re: E93 - Bmw 320i
ai facut ceva ce nu se mai poarta .... ceva ce e vechi....
|
Re: E93 - Bmw 320i
Mie sincer imi place cum arata masina, iar jantele nu sunt deloc rele
|
Re: E93 - Bmw 320i
Quote:
|
Re: E93 - Bmw 320i
Quote:
..oricum bafta cu ea si Paste fericit! |
Re: E93 - Bmw 320i
Quote:
|
Re: E93 - Bmw 320i
Quote:
legat de paket m...e un curent cu M asta ,eu ti-am mai zis ca Rieger ar da bine rau pe masina ta ,dar in final tu hotarasti :D |
| All times are GMT +2. The time now is 16:05. |
- Copyright 2026 4Tuning