Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E93 - Bmw 320i (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/167494-e93-bmw-320i.html)

Smiley89 28-03-10 21:59

Re: E93 - Bmw 320i
 
CLAR FARA COLANT ,iti spun din propia experientza,dupa ce o sa dai colantu jos ( in circa 2-3 luni) o sa trebuiasca sa o vopsesti

ExTreMe88 29-03-10 15:30

Re: E93 - Bmw 320i
 
asta e frate.. nu aveam de unde sa stiu :) ,na acum tre sa o vopsesc si io :) ,saL

ExTreMe88 03-04-10 20:46

Re: E93 - Bmw 320i
 
5 Attachment(s)
pana vin cauciucurile suntem cei mai buni prieteni :lol::lol::lol:

ExTreMe88 03-04-10 20:47

Re: E93 - Bmw 320i
 
^ ce parere aveti? ^

ExTreMe88 03-04-10 21:09

Re: E93 - Bmw 320i
 
3 Attachment(s)
poze si cu masina sa nu ziceti ca nu fac nimic :-)

daffy duck™ 03-04-10 22:05

Re: E93 - Bmw 320i
 
ba deci te sparg cand te vad.....sau fac altfel...iti dau colantul jos :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol:

hai odata cu rotile pe masina sa vedem ce iese...poate nu ai gresit cu colantul :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Calin_CGM 03-04-10 23:52

Re: E93 - Bmw 320i
 
frumoasa masina...dar...pacat k nu ai urmat sfatul multora de aici...aceiasi parere si de la mine...shadow line..m-paket si alte jante...astea chiar sunt prea mult.. in sensu rau pt masina asta..de colantat mai bine o faceai toata sau o lasai originala..oricum e masina ta si faci ce vrei cu ea...gusturile nu se discuta...sa ai bafta in continuare!

ExTreMe88 04-04-10 15:02

Re: E93 - Bmw 320i
 
Quote:

Originally Posted by Calin_CGM (Post 3246114)
frumoasa masina...dar...pacat k nu ai urmat sfatul multora de aici...aceiasi parere si de la mine...shadow line..m-paket si alte jante...astea chiar sunt prea mult.. in sensu rau pt masina asta..de colantat mai bine o faceai toata sau o lasai originala..oricum e masina ta si faci ce vrei cu ea...gusturile nu se discuta...sa ai bafta in continuare!

cum adica sunt prea mult? ca nu inteleg ce vrei sa spui ... alte jante? fa o recomandare ca sa imi dau seama la ce te referi ... si legat de M-paket inca nu am ajuns la body kit , sunt oricum inca nehotarat ce o sa aleg dar M-paket nu prea ma tenteaza doarece toata lumea pune asa ceva pe masina... care ar mai fii farmecul tuningului daca ne-am face toti masiniile lafel ...

ExTreMe88 04-04-10 16:16

Re: E93 - Bmw 320i
 
2 Attachment(s)
what the F**k did i do wrong?? Tell me!

daffy duck™ 04-04-10 17:46

Re: E93 - Bmw 320i
 
ai facut ceva ce nu se mai poarta .... ceva ce e vechi....

m_power87 04-04-10 18:48

Re: E93 - Bmw 320i
 
Mie sincer imi place cum arata masina, iar jantele nu sunt deloc rele

ExTreMe88 04-04-10 19:06

Re: E93 - Bmw 320i
 
Quote:

Originally Posted by m_power87 (Post 3247232)
Mie sincer imi place cum arata masina, iar jantele nu sunt deloc rele

ms fratie .. bafta iti urez si paste fericit :)

Calin_CGM 04-04-10 20:11

Re: E93 - Bmw 320i
 
Quote:

Originally Posted by ExTreMe88 (Post 3246937)
cum adica sunt prea mult? ca nu inteleg ce vrei sa spui ... alte jante? fa o recomandare ca sa imi dau seama la ce te referi ... si legat de M-paket inca nu am ajuns la body kit , sunt oricum inca nehotarat ce o sa aleg dar M-paket nu prea ma tenteaza doarece toata lumea pune asa ceva pe masina... care ar mai fii farmecul tuningului daca ne-am face toti masiniile lafel ...

m-am referit la faptul ca nu sunt cam tocmai ce cere un bmw...nu vreau sa jignesc pe nimeni dar iti zic sincer k vezi foarte des in romania e90-uri si audi a8 cu jante k ale tale sau asemanatoare...chiar cred ca sunt prea bling,bling pt masina asta...oricum nu am ziso in nume de rau...am mai zis si mai sus ca doar e masina ta si o faci cum vrei si cum iti place...la style e90 aici pe forum gasesti multe masini foarte curate chiar dak sunt tunate...si nu conteaza cati au m paket..sau ac schnitzer..e ceva care e tipic bmw....sau dupa parerea ta a fi mai deosebit inseamna ineaparat si mai frumos?
..oricum bafta cu ea si Paste fericit!

ExTreMe88 04-04-10 22:02

Re: E93 - Bmw 320i
 
Quote:

Originally Posted by Calin_CGM (Post 3247403)
m-am referit la faptul ca nu sunt cam tocmai ce cere un bmw...nu vreau sa jignesc pe nimeni dar iti zic sincer k vezi foarte des in romania e90-uri si audi a8 cu jante k ale tale sau asemanatoare...chiar cred ca sunt prea bling,bling pt masina asta...oricum nu am ziso in nume de rau...am mai zis si mai sus ca doar e masina ta si o faci cum vrei si cum iti place...la style e90 aici pe forum gasesti multe masini foarte curate chiar dak sunt tunate...si nu conteaza cati au m paket..sau ac schnitzer..e ceva care e tipic bmw....sau dupa parerea ta a fi mai deosebit inseamna ineaparat si mai frumos?
..oricum bafta cu ea si Paste fericit!

nu m-am gandit la faptul ca masina ar cere un tip de jante.. eu pun pe ea ce imi place ,dupa propriul gust.. poate sunt incepator in asa ceva dar jante dastea nu am mai vazut la nimeni in romania pana acum ..doar niste replici ,eu am luat jantele din germania si sunt originale Barracuda ,inteleg punctul tau de vedere ,am citit si alte threaduri si toti dau aceleasi sfaturi peste tot ,e o chestie de tipic BMW.. in rest nu stiu ce sa zic ..stai sa le montez pe masina si vedem dupaia daca sunt "prea mult" :) ,Paste fericit si tie ,bafta

Gyo*TDS 05-04-10 00:46

Re: E93 - Bmw 320i
 
Quote:

Originally Posted by ExTreMe88 (Post 3247616)
nu m-am gandit la faptul ca masina ar cere un tip de jante.. eu pun pe ea ce imi place ,dupa propriul gust.. poate sunt incepator in asa ceva dar jante dastea nu am mai vazut la nimeni in romania pana acum ..doar niste replici ,eu am luat jantele din germania si sunt originale Barracuda ,inteleg punctul tau de vedere ,am citit si alte threaduri si toti dau aceleasi sfaturi peste tot ,e o chestie de tipic BMW.. in rest nu stiu ce sa zic ..stai sa le montez pe masina si vedem dupaia daca sunt "prea mult" :) ,Paste fericit si tie ,bafta

Mie imi plac jantele,abia astept sa vad poze cu ele pe masina:D
legat de paket m...e un curent cu M asta ,eu ti-am mai zis ca Rieger ar da bine rau pe masina ta ,dar in final tu hotarasti :D


All times are GMT +2. The time now is 16:05.

- Copyright 2026 4Tuning