Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Scuterul meu (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu.html)
-   -   Top Speed - Cine a prins mai mult (https://forum.4tuning.ro/604-scuterul-meu/167462-top-speed-prins.html)

dru_darius 27-09-10 19:56

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
yamaha aerox. 120km

Barum 23-10-10 19:05

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Fostul meu SR Replica 1996 115 km/h

Prove ..:

https://www.youtube.com/watch?v=aDXCu0vD30Y

Tudy46 16-11-10 12:26

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
135 km/h cu Aprilia SR 50...

AnDrEiCa 16-11-10 16:31

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Quote:

Originally Posted by Tudy46 (Post 3816925)
135 km/h cu Aprilia SR 50...

Daca era de 50 atat zic :

"Marmota invelea ciocolata in staniol"........

razvy_91 16-11-10 17:06

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Andreica , daca urmareai istoria scuterului pe scutertuning , iti dadeai seama de ce prinde atata ;)

nurrof3n 18-11-10 11:36

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Eu am prins cel mai mult cu scuterul meu 85 km/h (sr 50 r Injectie ) Totul stock ! Cred ca mergea si mai mult ca toba a fost sparta si i sa schimbat gatul acela si cred ca era prea mic acum am alta toba.....

nigh7ang3l 23-01-11 16:13

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
95 kmph (pe gps) cu un baotian bt49qt-10 full stock (coborare pasul tihuta)

shark 01 23-01-11 17:16

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
75 cu boosteru meu :oops: totul stock

Banel 31-01-11 07:29

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
In panta oricine prinde mult...!
Yamaha Aerox polini drag 94cc(full)-142km/h(nu in romania)!...

Gabrielle 04-03-11 18:20

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
130 gilera runner 125 cm3 din pacate nu am dovezi:rolleyes2

asereload 09-04-11 12:29

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
110 km/h - Malaguti Phantom f12 Max 250 - eu
160 km/h - Malaguti Phantom f12 Max 250 - proprietarul

quick_silver2 09-04-11 15:22

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
Fara farmec topicul asta,daca cel putin nu veniti cu o poza dovada (Vitezometru,Radar,etc :lol:)
Sau macar cu " set-up-ul motorului "

xxxxx 12-04-11 23:11

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
150km/h.gilera runner 150 2t,toba leo vince touring si 165-170 cu setu malosi de 180.

razvy_91 12-04-11 23:37

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
=))))

Inchide-ti careva topicul asta ca numai aberatii sunt aici ...

xxxxx 12-04-11 23:40

Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
 
ai mers cumva pe vreun runner de 125-180 2t sa vezi cum trage si cat fuge?:|


All times are GMT +2. The time now is 19:48.

- Copyright 2026 4Tuning