![]() |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
yamaha aerox. 120km
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
135 km/h cu Aprilia SR 50...
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
"Marmota invelea ciocolata in staniol"........ |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Andreica , daca urmareai istoria scuterului pe scutertuning , iti dadeai seama de ce prinde atata ;)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Eu am prins cel mai mult cu scuterul meu 85 km/h (sr 50 r Injectie ) Totul stock ! Cred ca mergea si mai mult ca toba a fost sparta si i sa schimbat gatul acela si cred ca era prea mic acum am alta toba.....
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
95 kmph (pe gps) cu un baotian bt49qt-10 full stock (coborare pasul tihuta)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
75 cu boosteru meu :oops: totul stock
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
In panta oricine prinde mult...!
Yamaha Aerox polini drag 94cc(full)-142km/h(nu in romania)!... |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
130 gilera runner 125 cm3 din pacate nu am dovezi:rolleyes2
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
110 km/h - Malaguti Phantom f12 Max 250 - eu
160 km/h - Malaguti Phantom f12 Max 250 - proprietarul |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Fara farmec topicul asta,daca cel putin nu veniti cu o poza dovada (Vitezometru,Radar,etc :lol:)
Sau macar cu " set-up-ul motorului " |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
150km/h.gilera runner 150 2t,toba leo vince touring si 165-170 cu setu malosi de 180.
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
=))))
Inchide-ti careva topicul asta ca numai aberatii sunt aici ... |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
ai mers cumva pe vreun runner de 125-180 2t sa vezi cum trage si cat fuge?:|
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:48. |
- Copyright 2026 4Tuning