Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

solo_babyboy 29-04-10 21:55

Re: E 30 DIVISION
 
dupa munca si rasplata

B83RUP 29-04-10 22:30

Re: E 30 DIVISION
 
https://www.youtube.com/watch?v=_f0mY9lN9mE

kyd_ursu 29-04-10 22:38

Re: E 30 DIVISION
 
neamtzule tre sa ne hotaram asupra parasolarului si eventual sapt ce urm sa le scoatem

kyd_ursu 29-04-10 22:39

Re: E 30 DIVISION
 
Am mare nevoie de un electrician care sa se priceapa...este urgenta treaba ca trebuie sa duc ursul la vopsit

solo_babyboy 29-04-10 22:40

Re: E 30 DIVISION
 
super tare

kyd_ursu 29-04-10 22:47

Re: E 30 DIVISION
 
mereu mi a placut filmuletzul asta :)

Neamtzu_e36 30-04-10 09:24

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3321807)
neamtzule tre sa ne hotaram asupra parasolarului si eventual sapt ce urm sa le scoatem

gata sa votat saptamana care vine scoatem parasolarele

Neamtzu_e36 30-04-10 09:26

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by B83RUP (Post 3321780)

Marfa rau filmuletu,kidu-le se invarte bine pt 1.8 :D:D

Blondu_318 30-04-10 10:01

Re: E 30 DIVISION
 
vreau sa vad si eu poze cu parasolaru:D:D:D:D

kyd_ursu 30-04-10 12:46

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Neamtzu_e36 (Post 3322553)
Marfa rau filmuletu,kidu-le se invarte bine pt 1.8 :D:D

este in putere neamtzule :)

kyd_ursu 30-04-10 12:47

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3322656)
vreau sa vad si eu poze cu parasolaru:D:D:D:D

mai trebuie sa lucram putin la el dupa care punem poze cu parasolarul....si saptamana asta pe masini

Neamtzu_e36 30-04-10 12:51

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3323011)
mai trebuie sa lucram putin la el dupa care punem poze cu parasolarul....si saptamana asta pe masini

la al tau mai este putin la mine mai este de munca :D

caddy26alex 30-04-10 12:56

Re: E 30 DIVISION
 
LA MULTI ANI NEAMTULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS SI HAI DREACU MAI RPD CU URSU ALA SA FACEM HAOS!!!!!!!!!!!!:drunk: :drunk:

Neamtzu_e36 30-04-10 12:57

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by caddy26alex (Post 3323033)
LA MULTI ANI NEAMTULEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! SA CRESTI MARE SI SANATOS SI HAI DREACU MAI RPD CU URSU ALA SA FACEM HAOS!!!!!!!!!!!!:drunk: :drunk:

MS MS mult domnu caddy :D

kyd_ursu 30-04-10 13:23

Re: E 30 DIVISION
 
Chiar ca....astazi bunul nostru coleg de club "neamtzu" a atins varsta de 28 ani (bosorogule) si cu ocazia asta ii urez un sincer si arzator la multi aaaaaaaaaaani....si te blestem sa ti fie bine in viata :)


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning