![]() |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
misto desenu' cine ii faptasu':D:D:D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
scriu ceva totusi... .. damn ... berea asta :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
sa inteleg ca tu esti autoru.....bravo ai talent
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
mere la tzara ... :lol:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
lol Zander :) cum dracu sa nu mearga doar se face slalon printre carute cu ''catuta''/// offtopic rau.. da wtf? :))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
faina masina :)) sa te vedem cu ea si prin cluj fiat 500
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
apoi creca predpminant ... prin Cj se va vedea .. am ase o presimtire
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
4 Attachment(s)
ceva pozeee...cam asta e garda la sol :D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
3 Attachment(s)
inca cateva...:D
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
si cica are suspensii.... no comment :))))))))))))))
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
Quote:
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
2 Attachment(s)
Quote:
Sfatul meu:modifica urgent spoilera in partea de jos.motivul ti-l arat jos in doua poze ,o masina ce am dat-o eu la cheie seara ,in foto 1 si cum era a doua zi dimineata in foto 2.Iar garda la sol in punctele cele mai joase era de 14 cm si spoilera aia este sparta pe drumurile din Italia.Asa ca de cele din Cj nu mai zic nimic.Gindestete ca este o masina stradala si nu una de expozitie. Este pacat ca dupa atita munca sa se distruga la prima iesire in peisaj.Cauta o solutie mai "inalta" ,sincer,asta daca nu faci spoilera retractabila ca in "Taxi III" |
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
relax man, k aia e garda minima, mashina va sta ceva mai sus...shi cam greu de rupt shpoileru ala :)...dak o lovesc, se repara
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
..momentan se aface pt expo... dupa.. se ridica :)) pana unde tre.. dar... multumesc pt grija .. all the best from SmokeDesign
|
Re: almost ready! fiat 500 at SmokeDesign
felicitari smoke....unul dintre putinii din cluj care tace si face...poate chiar singurul....bravo...sa continui tot asa!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:22. |
- Copyright 2026 4Tuning