Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

EvLSant0S 26-01-10 15:06

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1:bmw e30 v8 :D
2:ferrari f40
3:lambo diablo
4:m5e39
5:opel kadett 8)

Scricy HKS 26-01-10 21:24

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Mercedes SL R129
2. BMW E36 M3
3. BMW E38 760Li
4. Mercedes S W140
5. Brabus ROCKET

laur1705 27-01-10 15:03

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. LP550-2 Valentino Balboni
2. BMW E30
3. Bugatti Veyron
4. Mercedes 300SL (Gullwing)
5. Aston Martin One-77

eMH 27-01-10 18:11

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Nu cred ca sunt chiar atat de importante masinile pe care le-ati spus voi!

1. McLaren F1 - Cea mai buna masina pe circuit,care inca mai bate multe masini Super Sport.
2. Fiat 500 - Masina care a pus Italia pe roti.
3. Dacia Lastun - Masina cu un consum pe care multe masini moderne se chinuie sa il bata.
4. Dacia 1410 Sport - Prima si ultima masina SPORT romaneasca.
5. Dacia Logan ,pentru ca din punctul meu de vedere e cea mai potrivita masina pentru drumurile noastre,e ieftina,consuma putin,si stie sa faca de toate :)

dolb 27-01-10 22:43

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 2850843)
1. Mercedes Cobra
2. Lancia Delta Integrale
3. BMW m3 e30
4. Vw beetle
5. Vw Golf 1

1. Mercedes Cobra - pt ca e cea mai fiabila masina construita vreodata!
2. Lancia Delta Integrale - pt ca a promovat( si inca o mai face) tractiunea integrala si raliul, care merg mana in mana.
3. BMW m3 e30 - care dupa parerea mea este cel mai bun bmw construit vreodata
4. Vw beetle - masina care a ridicat VW unde e in acest moment
5. Vw Golf 1 - pt ca fara ea , hatchback-urile nu ar fi fost apreciate decat tarziu ( chiar daca golf 1 nu e primul hatchback, dar este cel care a iesit in evidenta ).

Parad0x 30-01-10 11:09

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Peugeot 406 Coupe (Pininfarina)
2. Opel Astra Coupe (Bertone)
3. Alfa Romeo 159 (Giugiaro)
4. Saab 9-3 Aero (2.0T)
5. Audi S4 (B8 )

69WRX 01-02-10 00:01

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
dacia 1100
dacia 1310
dacia super nova
dacia logan
dacia duster

autOcty 01-02-10 00:15

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Mitsubishi Lancer Evo
2.Subaru Impreza WRX STI
3.Opel Corsa
4.Audi RS6
5.Renault Clio R3

TheFasterMan 03-02-10 13:10

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
cum mai zicea cineva aici:
1.masina de ambulanta
2.masina de la smurd
3.masina de pompieri
3.masina de politie
5.bmw e30

scturoag 18-02-10 19:28

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Vauxhall VXR8
2. BMW M5 e34
3. Ferrari F50
4. Ferrari F40
5. Toyota Avensis

Nemesh17 17-04-10 19:04

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Dacia 1410
Dacia 1310
Skoda Fabia
Golf 3
Bmw m3

Racer21 19-04-10 21:14

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Dacia Logan - pai e o masina ieftina si numai buna pentru drumurile noastre
Hummer H1 - printre cele mai bune masini de teren
Ferrari F40 - o legenda, un adevarat supercar, aerodinamica, greutate mica, speed
Ferrari F50 - ce sa mai, succesorul lui F40
Ferrari Enzo - nu stiu de ce, dar imi place extrem de mult si sunt recuoscator ca exista

(scuzati daca e problema ca am pus supercaruri, dar pur si simplu masinile Ferrari imi plac la nebunie)

mafiozzo 26-05-10 15:35

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
R.A.T.U.C - 35
R.A.T.U.C - 46
R.A.T.U.C - 43
R.A.T.U.C - 3
R.A.T.U.C - 8

:))

VladM 26-05-10 17:21

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by VladM (Post 2942250)
1.Mercedes CLS
2.Audi RS4
3.BMW E36
4.Mercedes SL(modelu 1991-2000)
5.Mercedes W124

1.Pentru ca e masina visurilor mele,e cea mai frumoasa masina construita dupa parerea mea.
2.Imi place prea mult,e un sedan sport,iti ofera ce vrei tu.
3.O masina clasica si frumoasa care n-are cum sa nu-ti placa.
4.Frumusete de masina,Mercedes tata.
5.Una dintre ultimele Mercedesuri in adevaratul sens al cuvantului,tabla e tabla,motorul e motor,confortul e confort.

werwceul 27-05-10 09:09

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
geo, iar esti pieton?


All times are GMT +2. The time now is 15:03.

- Copyright 2026 4Tuning