Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320 CI (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/154536-e46-320-a.html)

Patrulei 14-03-11 12:00

Re: E46 - 320 CI
 
Adi de ce nu o parchezi intr`un loc mai ferit eventual un garaj(unde o tii tu e prea in vazul multor lumi:Psau las`o langa banca acolo dar unde bate o camera video pe ea:)...prin Targoviste nu prea am mai auzit sa se fure oglinzi acum in ultimul timp:D

ady_viteza 14-03-11 13:59

Re: E46 - 320 CI
 
O am parcata in fata bancii bcr fix in fata camerelor de luat vederi de la bancomat.....si totusi mi-au furat oglinzile si am gasit-o zgariata dupa cum ai vazut in pozele de mai sus!!!!

alexone 14-03-11 14:05

Re: E46 - 320 CI
 
Cu 50 lei te-am rezolvat eu si nu o sa ti le mai fure niciodata.
Ai vazut oglinzile lui Sobi ce le are pe AAT. Aste e singura solutie ieftina si care nu e de prost gust.

Vezi aici!

crysty.bobok 14-03-11 17:48

Re: E46 - 320 CI
 
Foarte bine arata cu noile jante !!! Ar fi fost super ceva pe 18 dar e prea bine si asa !!!

Bafta ady !

ady_viteza 15-03-11 09:52

Re: E46 - 320 CI
 
8 Attachment(s)
Alex vorbim cand ajung pe la voi...merci de ajutor:D
Crysty am avut pe 18" si nu mai vreau..am suspensia originala de M si cu jantele pe 18 scutura rau de tot:D

CatalinM6 15-03-11 17:25

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 4170979)
Alex vorbim cand ajung pe la voi...merci de ajutor:D
Crysty am avut pe 18" si nu mai vreau..am suspensia originala de M si cu jantele pe 18 scutura rau de tot:D

I-ar sta bine cu niste oglinzi de M si un suport de numar nou pe fata :)
Trec maine pe la tine sa comandam lucasurile

Patrulei 15-03-11 22:16

Re: E46 - 320 CI
 
E ca noua masina...nu am cuvinte.Cred ca o parasesti acum cand da caldura in weekend...e mai frumos cu motorul:Papp ce motor mai ai?

ady_viteza 16-03-11 09:00

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by Patrulei (Post 4172985)
E ca noua masina...nu am cuvinte.Cred ca o parasesti acum cand da caldura in weekend...e mai frumos cu motorul:Papp ce motor mai ai?

De obicei in wk ies cu ursul sau cu chopper-ul:D...insa in noaptea asta plec in Grecia pentru prima etapa din Campionatul National de motociclism viteza pe circuit:-)....kawasaki-ul e in pregatiri de cateva zile...sper sa fie gata pana diseara:D

BMnWA 16-03-11 09:20

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by ady_viteza (Post 4173644)
De obicei in wk ies cu ursul sau cu chopper-ul:D...insa in noaptea asta plec in Grecia pentru prima etapa din Campionatul National de motociclism viteza pe circuit:-)....kawasaki-ul e in pregatiri de cateva zile...sper sa fie gata pana diseara:D

succes :twisted:

Patrulei 16-03-11 11:54

Re: E46 - 320 CI
 
1 Attachment(s)
Multa bafta!!!va fi nevoie fiindca nu e asa usor circuitul..;)

ady_viteza 05-05-11 18:46

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by Patrulei (Post 4174100)
Multa bafta!!!va fi nevoie fiindca nu e asa usor circuitul..;)

Fata de cel la care plec saptamana viitoare in Slovacia pentru etapa nr 2 e joaca de copii:D

ady_viteza 08-06-11 19:54

Re: E46 - 320 CI
 
4 Attachment(s)
Dupa aproape jumatate de an de cand mi-am cumparat volanul nou, am reusit wk-ul trecut sa-l si montez:D:D
Ca prima senzatie parca am alta masina:lol:

Sir 10 08-06-11 21:18

Re: E46 - 320 CI
 
Ne-am intalnit odata prin razvad la calea ferata,eram cu un e36 albastru:lol:.Masina arata extraordinar,o mai vad prin tgv si imi rup mereu gatul dupa ea...Numai bine!

ady_viteza 10-06-11 11:43

Re: E46 - 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by Sir 10 (Post 4383982)
Ne-am intalnit odata prin razvad la calea ferata,eram cu un e36 albastru:lol:.Masina arata extraordinar,o mai vad prin tgv si imi rup mereu gatul dupa ea...Numai bine!

Merci frumos....numai bine si tie:D

ady_viteza 14-06-11 19:21

Re: E46 - 320 CI
 
2 Attachment(s)
Pffff.....e a doua oara anul asta cand trebuie sa folosesc casco....doar am gasit de data asta usa stanga zgariata ....din ce mi-am dat seama un imbecil cu o duba sau ceva inalt a deschis usa cat a putut de tare direct in usa mea:x:x


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning