Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

VladM 06-12-09 18:35

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:34 ma uit ca morph se oftica ca am prietena si ca toata lumea vine de la vot :))

scturoag 06-12-09 19:07

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
20:06 - Vorbesc cu prietena lu VladM pe mess si il inseala cu mine :lol::lol::lol:


off: Ai si tu prietena mai guzgane :lol: si te dai mare si tu ca ai pretenah, nah ca ti-am furat-o >:):lol::lol:
Glumeam bai costica geamantan :)

morpheusmaster 06-12-09 19:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
8.31 Nu m'oftic...ma amuz, cum zice si Scturoag :)) Sa'ti traiasca, de bani sa te cheleasca!

mafiozzo 07-12-09 12:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:46 ascult inregistrarea cu becali injurand si ma amuz:))

dolb 07-12-09 12:49

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
13:50 Ma bucur de la 8 dimineata :) HABEMUS TRAIANUS !!!!

DTH 07-12-09 13:06

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14.10 : NEATZA ...si ....my status : I`m PROUD TO BE A MEMBER OF PD-L , TRAIASCA BASE :)) !

dolb 07-12-09 13:10

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:10 - inca mai rad de Ponta :) si cum vrea el sa il dea jos pe base peste 5 ani ca sa nu mai fie reales ( ce nu stie el..e ca un presedinte are voie doar 2 mandate..iar basescu a terminat deja unul)..

scturoag 07-12-09 13:27

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:27 Legile se pot schimba..

DTH 07-12-09 13:52

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14.52 : Stau prin casa si ma repet ...rosu combinat cu galben da intotdeauna PORTOCALIU :)) !!!!!

dolb 07-12-09 13:53

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
14:53 : MA UIT LA MORCOVI ! :d

quick_silver2 07-12-09 14:46

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
15:46 Stric tot ce imi pica pe mana :lol:

Champion 07-12-09 15:17

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
16:16 inca ma mai rad de geoana cum s-a culcat presedinte si s-a trezit prostanac.

mafiozzo 07-12-09 18:15

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:54 am ajuns acasa de la examen, si ma bucur ptr basescu si rad de geoanaa teeeeee am ciuruit:)))

DTH 07-12-09 18:32

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19.32 : Il felicit pe Mafi pentru examen :)) si fredonez prin casa : Ce bine imi pare ca ai luat tzeapa Geoana :))) !

mafiozzo 07-12-09 18:34

Re: Stiati ca eu in acest moment ...
 
19:34 ma uit ca la postu anterior am gresit nu am scris bine ora, si i multumesc lu milliondollaaaar ptr felicitare:))


All times are GMT +2. The time now is 20:30.

- Copyright 2026 4Tuning