![]() |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Da muncesti nu gluma:-P tine-o tot asa, rezultatele se vad deja! O sa iasa ceva frumos din ce se vede prin poze:rolleyes2:-)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
13 Attachment(s)
Quote:
Quote:
Quote:
maine vine un tinichigiu sa imi puna trei petece la contra aripa spate dupa care o antifonez si acolo si o dau pe roti...urmeaza sa ii dau puntea spate jos,sa o curat-vopsesc dupa care incepe procesul de pregatire ptr vopsit...sper sa tina vremea cu mine ;) |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
esti nebun , dar lasa ca e bine asa :D
multa bafta in continuare :D |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
frumoasa vrei sa o faci,daca ii tragi culoarea aia albastra si ii pui geamuri ionizate e beton,arata superb, tot pe la stilu' ala o duc si eu pe a mea,dar o culoare mai mata,adica nu-i dau lac, la mine doar capota ramane neagra...... restul vopsita.....oricum, vad ca-i dai bine la munca ..... tine-o tot asa,insa o intrebare care ma framanta, la spoiler ai doar spuma poliuretanica pe colt? tine asa sau ai si tije ascunse in spuma poliuretanica.....ca ma bate gandul sa imi modific spoilerul fata,unul din cele 2 care le am,si am de facut niste adaosuri si prea putine taieturi......sa incerc cu spuma poliuretanica.....ca de usoara e usoara dar nu stiu cat de rezistenta e.... o sa pun niste poze cu ce vreau sa iasa si la mine la spoiler.....crezi ca pot folosi spuma? altceva nu am gasit si cam asta ar fi o solutie
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
15 Attachment(s)
Quote:
ieri a venit sudorul si am pus niste petece pe unde aveam rugina+am re-prelungit capota cu vreo 2 cm.urmeaza maine sa o dau pe roti si sa dau puntea spate jos.pun si niste poze cu viitoarea TOOBA :twisted: |
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
10 Attachment(s)
Masina acum e pe roti,mai am ceva de lucru la bara spate si la evazari dupa care se pregateste de vopsit
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
dre vad ca merge treaba multa bafta ....abia astept rezultatu final :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Hai ca te misti. Bravo! Da' termina si tu mai repede titirshca ca te asteptam la Bucuresti cu dansa. :D
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
ce suparata e:-)
|
Re: Oltcit Club 11 - VL 02 ABU
25 Attachment(s)
Poze noi cu toba "aia mica" + evazari aripi fata.de maine incepe pregatirea ptr vopsit :twisted:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:03. |
- Copyright 2026 4Tuning