Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320ci (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/15023-e46-320ci.html)

just*rzv 22-01-07 21:53

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
felicitari pt achizitie .. ce noroc au unii :)

sprinter 22-01-07 22:38

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Felicitari pentru noua achizitie..... eu nu as incerca sa modific prea multe la ea .... pt ca e o masina foarte eleganta... kred ca nu e facuta pentru tuning exterior... doar sa schimbi jantele... alta culoare ( pt ca e prea comuna culoare aia) si poate .... niste elemente cromate(putine ... nu multe) .... in rest as tine o cat mai simpla , sincer ... eu as merge tot pe ideea de masina neagra gen mafia ... oricum sa o stapanesti sanatos ... si fara incidente neplacute!

Mihaitza_tdi 23-01-07 10:41

Re: poze noi cu bmw'ul meu
 
Frumoasa si vechea masina si noua sa o stapanesti sanatos!;)

VaLdo 21-04-07 14:31

Sal
 
Salut. Ce faci Ionut? is baiatu ala cu bmw ala alb din seara aia. Imi dai id tau de mess? sa vb acolo.

IonutzMFF 16-12-07 11:03

Mm-76-mff
 
3 Attachment(s)
Aceasta este noua masina ..Dupa clk am avut un tt iar acum am revenit la BMW ...dar nici asta nu il tin mult , e de vanzare ..320ci , an 2002 ..Modificari , jante finute , filtru aer si galerie

IonutzMFF 15-04-08 13:18

Re: E46 - ...
 
4 Attachment(s)
New look ...acuma o intrebare la care va cer sfatul...Care dintre cele 2 modele de jante ar merge mai bine pe masina si ce dimensiune 17'' sau 18''??

dragos002 15-04-08 13:32

Re: E46 - ...
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1485556)
New look ...acuma o intrebare la care va cer sfatul...Care dintre cele 2 modele de jante ar merge mai bine pe masina si ce dimensiune 17'' sau 18''??

Jantele astea parca ar cadea mai bine pe el.. Pe 18 ar veni super dar trebuie sa iei in considerare si starea drumurilor....

Cataaa_ 15-04-08 13:34

Re: E46 - ...
 
sincer al 2`lea model nu da bine deloc pe bmw , poate pe japoneze
incearca ceva cu buza
primul model mi se pare o alegere mai potrivita
te salut si spor la munca !

gelu_r 15-04-08 23:59

Re: E46 - ...
 
ce pret are? fostulproprietar...sau tu..zicea ca nuu sa dat la curse cu ea..doar era pe aeroport....acum o vad la liniuta cu calibra aia..

IonutzMFF 16-04-08 00:20

Re: E46 - ...
 
Nu mai e de vanzare ...mi'am luat un 525d model nou si le tin pe amandoua ..pe e46 vreau sa il fac numai pentru show ...sunt in lucru in orice caz...timp este , incetul cu incetul

laurentiu_tim 16-04-08 00:41

Re: E46 - ...
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 1486934)
Nu mai e de vanzare ...mi'am luat un 525d model nou si le tin pe amandoua ..pe e46 vreau sa il fac numai pentru show ...sunt in lucru in orice caz...timp este , incetul cu incetul

bara i din plastic sau fibra??ma bate si pe mine gandu la o bara de aia intreb :-)

IonutzMFF 16-04-08 08:25

Re: E46 - ...
 
Bare e din plastic ..

IonutzMFF 16-04-08 11:19

Re: E46 - ...
 
Deci am comandat primul model de jante pe 17'' 8J....sapt viitoare revin cu poza

IonutzMFF 26-04-08 17:03

Re: E46 - ...
 
Stau pe ganduri ..oare se merita sa montez kit turbo pe masina?

Cataaa_ 26-04-08 17:16

Re: E46 - ...
 
parerea mea e ca in mod sigur se merita investitia;)


All times are GMT +2. The time now is 17:40.

- Copyright 2026 4Tuning