![]() |
:( :( :( ce rau esti!!!!
nu te gandesti k poate unele oltcituri au probleme cu bucsele kare tre schimbate si poate daia nu au participat?! :cry: data viitoare sigur voi fi!!!! :twisted: :twisted: :twisted: alexius: lasa bananele k poate pana la urmatoarea intalnire te reprofilezi pe portocale... oltean hotz ce esti!!! 8) bossuletz, data viitoare sa iti pui slickuri!!!! |
Cine e rau??? eu?? :)
Ai inteles gresit....n-am zis ca \"de ce nu te-ai dat\" :)... am spus doar ca nu a fost niciunul la cursa.... |
se pare ca daca io si oltcitu meu nu venim olciturile lipsesc din curse:(
|
rosonic.... am postat in acelasi timp :D uitate la ora :) :) :) :)
ii raspundeam lui bogdanlascu.... h3h3... asa apar neintelegeri p forum.... lool bogdanlascu: data viitoare ai concurenta!!! :twisted: :twisted: :twisted: |
:lol: :lol: :lol: vreau rang cu banana ! sau ceva legat de banane !!! pls vali !! ...baieti puneti si voi o vorba buna ! :lol: :lol:
|
dap!!!
isi merita acel rang!!!! avem dovezi!!! |
1 Attachment(s)
nijte filme de la intalnire + prisma :) ,+ dovada .. alexius furand o banana
|
Hey banana man, are you up to no good \"monkey bussines\" again? :P :lol: :lol:
Au fost macar si vreo Suzana sau Roxana p-acolo? :D :lol: :lol: |
1 Attachment(s)
..dacia .. 11000...
|
ma nu va mai luatzi de Speeder.. a avut motive intemeiate sa nu se dea.. avea o mitraliera prea buna! :lol:
dap .. se pare ca trebuie sa iau masuri.. pneurile de acu sunt slabutze. sa vezi data viitoare.. hmm.. :twisted: :peace: |
Felicitari tuturor! Atit participanti cit si organizatori.
|
foarte frumoasa cursa cu toate ca nu venisem sa particip(am 205,pe fata volan sport si nu am servo)da ma imbarligat MMS,spectacolul de la sfarsit a fost mai interesant pentru mine dar se pare ca mica distractie ma cam costa (pentru cine a fost acolo stie de panoul de pe dreapta)pragul pe dreapta si caseta de directie si normal usa dreapta.
in rest totul a fost super |
bossul3tz: nu sa luat nimeni de mine mey.... fuse o neintelegere :D dak se luau ,pai nu puneam eu mitraliera pe ei la curbe?! :P
las k schimb eu bucsele si vedeti voi adevarata putere a automobilului oltenesc :) Oltcit power!!!!! dap....frumoasa cursa!!! si showul de dupa cursa a fost belea!!! Felicitari organizatorilor, celor care au participat pt show, pt k nu conteaza sa castigi. conteaza sa produci senzatie (remember limuzina?! :) )... distractia e pe primul loc, nu premiile!!! la cat mai multe etape reusite!!!! |
Bogadane ai facut un adevarat show.. adevarul ca te-ai cam riscat.. mereu te dadeai pe langa garduri.. bine ca portziunea aia era mai buna si probabil d'asta trageau totzi p'akolo.. RESPECT pentru ce-ai facut Sambata! ;)
|
Re:
Quote:
yo ce sa mai zic ca m-am mutat cu un min inainte de langa panou ala ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: oricum felicitari : super show ! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning