![]() |
Re: Buick RoadMaster 1948
Frumoasa prezentarea...dar de ce nu te-a amintit si pe tine?...
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Este un reportaj despre masina .....
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Frumoasa masina, am vazut emisiunea. Se tine bine batranica.
|
Re: Buick Super '49
Quote:
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Ar fi frumos la fiecare emisiune promotor sa prezinte cate o clasica .
|
Re: Buick RoadMaster 1948
pai de ce nu le-ai propus sa faca o sectiune ca masini se gasesc zic eu dar sunt multi care nu zic nimic
|
Re: Buick RoadMaster 1948
au fost un sir de reportaje, acum cativa ani, la Promotor sau Roata de rezerva, sau chiar la ambele unde erau prezentate cateva bunicute din bucuresti si imprejurimi, si chiar ceva istorie pe marci auto(la Roata de rezerva - Antena 1)
|
Re: Buick RoadMaster 1948
5 Attachment(s)
sa mai pun cateva poze , unele mai vechi , unele recente .
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Acum 2 saptm am vrut sa fac o ultima iesire pe anu asta , nu am apucat sa merg mult cu ea a trebuit sa ma intorc , nu se tura motoru, imi dadea in nas , ori e de la admisie pt ca nu au fost bune garniturile , ori pompa de benzina , sper sa am timp saptmana asta sa ma uit la ea sa vad ce are , orice ar fi nu e de speriat ,o cunosc cap-coada ,partea mecanica este oarecum simpla , intretinerea e mai costisitoare :D
|
Re: Buick RoadMaster 1948
O rezolvi tu, Dan ;)
Mie tot atat imi place masina... arata foarte, foarte bine :love: Te superi daca impart pozele cu tovarasii prin FR? :lol: |
Re: Buick RoadMaster 1948
Spune-mi te rog...cu anvelopele cum faci?...ca pe la noi nu prea vezi, de fapt nu vezi deloc, anvelope cu talonul alb.
|
Re: Buick RoadMaster 1948
Quote:
Quote:
|
Re: Buick RoadMaster 1948
superba masina man. chiar am cautat la mesaje postate de tine sa vad daca o prezinti. am citit tot threadul. ai o adevarata bijuterie.
uite un desen facut de mn mai demult cu ceva similar..... https://i162.photobucket.com/albums/t...Photo-0237.jpg |
Re: Buick RoadMaster 1948
da, I love that, Mercury Coupe '49-51, nu mai retin exact care din ele :oops:
|
Re: Buick RoadMaster 1948
De cand cautam topicul acesta, foarte tare masinuta, imi place spatele, cand o vad in poze ma simt de parca as fi in filmul Godfather, care de asemenea imi place la nebunie!
Ps: Tati vreau si eu imi cumperi te rog? |
| All times are GMT +2. The time now is 11:18. |
- Copyright 2026 4Tuning