Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Exterioare custom (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom.html)
-   -   NIK Customs Bucuresti (https://forum.4tuning.ro/609-exterioare-custom/147497-nik-customs-bucuresti.html)

petre 1 28-07-10 01:18

Re: NIK Customs Bucuresti
 
2 Attachment(s)
Buna ziua,imi puteti modifica barile asa cum se vad in pozele atasate ?,daca da va rog un pret.
Multumesc.

alex.p7m 31-07-10 00:32

Re: NIK Customs Bucuresti
 
1 Attachment(s)
as vrea sa`mi umflu putin aripile pe spate ... o poza cu masina ... aripile sunt la locu lor intregi .. putin strambe dar nu f mult ... astept o oferta estimativa prin pm - multumesc frumos


stima

B-66-FYB 31-08-10 19:25

Re: NIK Customs Bucuresti
 
8 Attachment(s)
Dupa un concediu meritat s-a reanceput munca ,asa ca,cei interesati ma pot contacta
-reparatie bara fata,spate OPEL GT
-reparatie scara MAN

B-66-FYB 07-09-10 16:18

Re: NIK Customs Bucuresti
 
7 Attachment(s)
-reparat +vopsit bara fata Opel Astra H
-confectionat capace bara X5

robby207 24-09-10 23:10

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Vreau sa astup si eu emblema fatza cu fibra de sticla, da-mi un pret pe PM, este vorba de un peugeot 207.

B-66-FYB 27-09-10 17:48

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by robby207 (Post 3681456)
Vreau sa astup si eu emblema fatza cu fibra de sticla, da-mi un pret pe PM, este vorba de un peugeot 207.

ai P.M.

bofanel 17-10-10 21:27

Re: NIK Customs Bucuresti
 
pt un golf 4 variant .... ce poti face? spoiler fata spate praguri si badboy.... si cat costa treaba ?

B-66-FYB 18-10-10 18:13

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by bofanel (Post 3735412)
pt un golf 4 variant .... ce poti face? spoiler fata spate praguri si badboy.... si cat costa treaba ?

salut, am vorbit pe mess.

bodyn 02-11-11 19:38

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Quote:

Originally Posted by B-66-FYB (Post 3355223)
terminat bara spate si praguri VECTRA C

ce bani a ajuns bara spate?

untar 25-06-12 14:43

Re: NIK Customs Bucuresti
 
salut! am o bara spate fiat punto 2 facuta clean look de mine...am finisato eu cat de cat...cred ca nu este perfect...cat imi iei sa o finisezi bine de tot + vopsit negru nemetalizat ! stima!

danutzu_10 09-10-12 11:46

NIK Customs Bucuresti
 
salut!
cat costa badboy look la un logan?
o modificare de bara fata?
un porbagaj clean?
multumesc!

eMless 23-02-15 17:17

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salutare,
Odata cu venirea verii, vreau sa ma pun cu ciocanu' pe ea si s-o fac ca in reclama peugeot 206 :) Caut ceva baieti talentati pentru o prelungire + bad boy look(eventual o priza de aer) prelungire bara fata-spate-praguri si clean look la haion. Bara spate o am in perfecta stare, cea din fata am sa o cumpar probabil OEM din dezmembrari sau un produs AM stock, nou (asta in fuctie de ce ma sfatuiti si voi) iar capota, am alta OEM dar este putin lovita in coltul de langa far..e perfecta pentru a o cozmetiza. Vreau ceva preturi separate .. Apreciez
http://tinypic.com/r/m8zhgx/8

met68 09-04-15 16:37

Re: NIK Customs Bucuresti
 
Salut,
Pret si durata de executie pentru:
-vopsire integrala cu schimbare de culoare din albastru in alb (inclusiv interioare capota, portbagaj, portiere, dar fara compartiment motor)
sau
-revopsire integrala in aceeasi culoare (albastru) + plafon in culoarea negru.
Masina este un bmw e46 coupe.
Mersi.


All times are GMT +2. The time now is 08:44.

- Copyright 2026 4Tuning