Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   BMW se da pe "verde" (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/137098-bmw-verde.html)

z$olt 31-08-09 13:57

Re: BMW se da pe "verde"
 
doamne ce frumusete, sper sa ajung sa vad dinastea pe strazi.

unde e baietasul care zicea ca BMW se strica?:boxing:

uniquevl 31-08-09 14:18

Re: BMW se da pe "verde"
 
pur si simplu inovator si surprinzator

mad_aurel 31-08-09 14:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
arata ................. bestial, sau futuristic mai bine zis

bitzucv9 31-08-09 14:32

Re: BMW se da pe "verde"
 
maaamaaa.... dracia asta ma scoate din sarite.

gyno09 31-08-09 14:49

Re: BMW se da pe "verde"
 
daca masina aste iese pe piata asa cum arata si conceptul asta va fi o revolutiona din nou piata auto din lume. este absolut superba.

denisus91 31-08-09 14:49

Re: BMW se da pe "verde"
 
arata supar parearea mea...un pic prea futurist dar arata super:D:D

danelu 31-08-09 15:15

Re: BMW se da pe "verde"
 
pot sa spun ca arata bine? .... arata bine

Strainger 31-08-09 15:30

Re: BMW se da pe "verde"
 
Citroen, Mazda, acum Bmw, Bertone, maine cine mai urmeaza sa scoata masini futuriste??

SAVYN 31-08-09 16:11

Re: BMW se da pe "verde"
 
va rog scoateti draq ceva de genu odata pe piata ca de 8 ani ne tot vrajiti cu modele de genu (nu ma refer numai la BMW, cu toate ca voi sigur sunteti cei mai al draq)!

CRyS` 31-08-09 16:35

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by z$olt (Post 2599502)


unde e baietasul care zicea ca BMW se strica?:boxing:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! BMW nu se strica,ca doar e Dumnezeu! Nu BMW se defecteaza,nu se strica! Hai hai hai ca de acum o dai in vraja marii din coltzu garii! De asta gasesti piese de schimb, de asta exista service-uri ce primesc si bmw-uri si de asta orice reprezentanta are un service specializat. Pana si omul se repara dar apoi o chestie gandita de om,aia nu se repara!

Span 31-08-09 16:55

Re: BMW se da pe "verde"
 
Quote:

Originally Posted by CRyS` (Post 2600009)
Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu! BMW nu se strica,ca doar e Dumnezeu! Nu BMW se defecteaza,nu se strica! Hai hai hai ca de acum o dai in vraja marii din coltzu garii! De asta gasesti piese de schimb, de asta exista service-uri ce primesc si bmw-uri si de asta orice reprezentanta are un service specializat. Pana si omul se repara dar apoi o chestie gandita de om,aia nu se repara!

Baiatul vroia sa zica altceva..... Cineva spunea ca BMW ishi strica numele cu proiecte ...de genul...pana sa apara poze si filmuletzul...il kema la interval. Intzelegi ....citeshte posturile de la inceput ;)

UNLORD 31-08-09 17:26

Re: BMW se da pe "verde"
 
O imbinare excelenta intre design si performantza!

ranek 31-08-09 18:14

Re: BMW se da pe "verde"
 
Oare ce o sa se intampla cu industria petrolului atunci cand apar pe piata monstrii de 300 hp + ce consuma 3-4 % ? ;)

Cr0c0 F 31-08-09 18:15

Re: BMW se da pe "verde"
 
super inovatie! bv bmw!

yo_mario 31-08-09 18:37

Re: BMW se da pe "verde"
 
criminala masina e prea bestiala nu am ce sa zic....fata e prea marfa....interioru' bestial...356 CP si un cuplu de 800 Nm....doar 3.76 litrii/100 km.....250 km/h....n-am ce zice prea smecher..abea astept sa o vad pe sosea:D:D


All times are GMT +2. The time now is 11:53.

- Copyright 2026 4Tuning