![]() |
Re: BMW se da pe "verde"
doamne ce frumusete, sper sa ajung sa vad dinastea pe strazi.
unde e baietasul care zicea ca BMW se strica?:boxing: |
Re: BMW se da pe "verde"
pur si simplu inovator si surprinzator
|
Re: BMW se da pe "verde"
arata ................. bestial, sau futuristic mai bine zis
|
Re: BMW se da pe "verde"
maaamaaa.... dracia asta ma scoate din sarite.
|
Re: BMW se da pe "verde"
daca masina aste iese pe piata asa cum arata si conceptul asta va fi o revolutiona din nou piata auto din lume. este absolut superba.
|
Re: BMW se da pe "verde"
arata supar parearea mea...un pic prea futurist dar arata super:D:D
|
Re: BMW se da pe "verde"
pot sa spun ca arata bine? .... arata bine
|
Re: BMW se da pe "verde"
Citroen, Mazda, acum Bmw, Bertone, maine cine mai urmeaza sa scoata masini futuriste??
|
Re: BMW se da pe "verde"
va rog scoateti draq ceva de genu odata pe piata ca de 8 ani ne tot vrajiti cu modele de genu (nu ma refer numai la BMW, cu toate ca voi sigur sunteti cei mai al draq)!
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
Quote:
|
Re: BMW se da pe "verde"
O imbinare excelenta intre design si performantza!
|
Re: BMW se da pe "verde"
Oare ce o sa se intampla cu industria petrolului atunci cand apar pe piata monstrii de 300 hp + ce consuma 3-4 % ? ;)
|
Re: BMW se da pe "verde"
super inovatie! bv bmw!
|
Re: BMW se da pe "verde"
criminala masina e prea bestiala nu am ce sa zic....fata e prea marfa....interioru' bestial...356 CP si un cuplu de 800 Nm....doar 3.76 litrii/100 km.....250 km/h....n-am ce zice prea smecher..abea astept sa o vad pe sosea:D:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:53. |
- Copyright 2026 4Tuning